• 27 września 2017
  • 28 września 2017
  • wyświetleń: 6246

[WIDEO] MRKS odpadł w półfinale Pucharu Polski swojego podkręgu

W środowe popołudnie piłkarze MRKS-u Czechowice-Dziedzice walczyli o awans do finału rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu podokręgu bielskiego, mierząc się na stadionie MOSiR z beskidzkim czwartoligowcem - Spójnią Landek.

Do 80. minuty wszystko wskazywało, iż gospodarze sprawią sobie i swoim kibicom miłą niespodziankę, gdyż po golach Krzysztofa Chrapka (48 min.) i Damiana Szczęsnego (70 min.) prowadzili z wyżej notowanym rywalem różnicą dwóch goli. Niestety moment dekoncentracji pomiędzy 80. a 85. minutą sprawił, iż przyjezdni za sprawą trafień Daniela Sobasa (z rzutu karnego) i Szymona Kubicy (głową), doprowadzili do dogrywki.

W niej losy rywalizacji na swoją korzyść rozstrzygnęli gracze trenera Andrzeja Myśliwca, którym bramki Piotra Trąda (112 min.) i Daniela Sobasa (119 min.) dały wygraną 4:2 (0:0, 2:2), a zarazem awans do finałowej potyczki z trzecioligowym Rekordem Bielsko-Biała.

MRKS Czechowice-Dziedzice - KS Spójnia Landek 2:4 (0:0, 2:2) po dogrywce