• 15 maja 2019
  • 28 maja 2019
  • wyświetleń: 9858

[ZDJĘCIA] XXIII Bieg o Puchar Dyrektora MOSiR Czechowice-Dziedzice

W sobotę, 25 maja na stadionie im. Henryka Puzonia w Zabrzegu odbył się XXIII Bieg o Puchar Dyrektora MOSiR.

XXIII Bieg o Puchar Dyrektora MOSiR Czechowice-Dziedzice - 25.05.2019 · fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice

Na starcie zawodów stanęło się 326 zawodników w 26 kategoriach. Był to przedostatni (6) bieg cyklu "Biegiem po zdrowie". Po raz kolejny dopisała nam piękna pogoda oraz wspaniała atmosfera, którą tworzyli niezastąpieni kibice. Sześciu najlepszych uczestników w młodszych kategoriach wiekowych otrzymało nagrody, dyplomy, a trzy pierwsze miejsca dodatkowo medale. Starsi uczniowie szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz dorośli, nagrodzeni zostali za 3 pierwsze miejsca.

W klasyfikacji drużynowej najlepsi okazali się po raz kolejny uczniowie Szkoły Podstawowej w Zabrzegu. Na miejscu drugim uplasowała się Katolicka Szkoła Podstawowa, a na trzecim Szkoła Podstawowa nr 3.

Sponsorem głównym biegu była firma LOTOS.

Patronat medialny nad imprezą objęli: Radio Bielsko, Kronika Beskidzka, Czecho.pl, Gazeta Czechowicka