• 4 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 3185

Mistrzostwa Polski Młodzików Judo

W minioną sobotę i niedzielę w hali sportowej Lubońskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrano Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików w judo.

Na matach w walce o medale stanęło 504 zawodników i zawodniczek ze wszystkich klubów zrzeszonych w Polskim Związku Judo. W zawodach doskonale spisały się zawodniczki Klubu Sportowego Judo Czechowice-Dziedzice zdobywając dwa medale.

judo
Medalistki: Izabella Socha oraz Julia Grygierzec wraz z trenerem · fot. trainermen

Złoty medal w kategorii wagowej 52 kg, wygrywając sześć pojedynków wywalczyła Izabella Socha. Na trzecim stopniu podium w kategorii wagowej 48 kg, zdobywając brązowy medal uplasowała się Julia Grygierzec.