czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 13 grudnia 2016
  • wyświetleń: 3469

Podsumowanie XIII Powiatowego Konkursu Ekologicznego

7 grudnia w Starostwie Powiatowym uroczyście rozstrzygnięto XIII Powiatowy Konkurs Ekologiczny "Człowiek a Środowisko".

XIII Powiatowy Konkurs Ekologiczny „Człowiek a Środowisko” - 7.12.2016 · fot.


W tym roku na konkurs wpłynęło około 400 prac, najwięcej plastycznych i prezentacji multimedialnych. Laureatom nagrody wręczali przewodniczący Rady Powiatu Jan Borowski, wicestarosta bielski Grzegorz Szetyński, członkowie Zarządu Powiatu Katarzyna Adamiec i Stanisław Pięta, przewodniczący Komisji Ochrony Środowiska i Rolnictwa Jacek Staszek, naczelnik Wydziału Organizacji i Nadzoru Beata Jura oraz członek Komisji Ochrony Środowiska Marcin Dziki.

Przewodniczący Komisji Gospodarki, Transportu i Rozwoju Gospodarczego Bogusław Stolarczyk ufundował trzy specjalne nagrody, otrzymali je: Jagoda Zając ze Szkoły Podstawowej w Grodźcu oraz Nikodem Żurowski i Krzysztof Kubik z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bestwinie.

Laureaci konkursu ekologicznego

Prace plastyczne

Klasy I - III
I miejsce - Tomasz Makuch - SP nr 1 w Kozach
II miejsce - Wioletta Guzy - SP nr 3 w Ligocie
III miejsce - Michał Schneider - Zespół Szkół w Wilamowicach

Wyróżnienie: Natalia Malarz - SP w Kobiernicach
Wyróżnienie: Katarzyna Sikora SP w Porąbce
Wyróżnienie: Lena Bukowska - SP nr 1 w Jaworzu
Wyróżnienie: Milena Markiel - Zespół Szkoł w Wilamowicach

Klasy IV - VI
I miejsce - Zofia Janik - SP nr 5 w Czechowicach - Dziedzicach
II miejsce - Julia Naglik - SP nr 1 w Kozach
III miejsce - Anna Kozieł - SP w Czańcu

Wyróżnienie: Zuzanna Gałuszka SP nr 1 w Kozach

Gimnazja
I miejsce - Paulina Orzeł - Gimnazjum w Bestwince
II miejsce- Nikola Kłoda - Gimnazjum w Bestwince

Wyróżnienie: Justyna Pudłowska - Gimnazjum nr 1 w Czechowicach - Dziedzicach

Prace fotograficzne

I miejsce - Kacper Rożek - SP w Kobiernicach
II miejsce - Anna Balcarczyk - Zespół Szkół w Wilamowicach
III miejsce - Piotr Zahradnik - Zespół Szkół w Rudzicy

Wyróżnienie: Damian Strycharski - Zespół Szkół w Wilamowicach
Wyróżnienie miesięcznika "Mój Powiat"- Jan Kopeć - Katolickie Gimnazjum w Czechowicach - Dziedzicach
Wyróżnienie: Damian Strycharski - Zespół Szkół w Wilamowicach

Prace multimedialne

Szkoły Podstawowe
I miejsce - Antoni Balcy - ZSP Rudzica
II miejsce - Zuzanna Uczniak - SP nr 1 Jaworze
III miejsce - Katarzyna Kulas ZSP Rudzica

Wyróżnienie - Szymon Laszczak - SP Wilkowice

Gimnazja
I miejsce - Damian Kopaczka - Gimnazjum Bestwina
II miejsce - Dawid Mynarski, Nikodem Kowalski - Z S Kobiernice
III miejsce - Klaudia Kupper - Gimnazjum nr 1 Czechowice - Dziedzice

Wyróżnienie - Jakub Mikołajek - Gimnazjum w Dankowicach

Prace literackie

Szkoły podstawowe
I miejsce - Magda Męcner - SP w Wilkowicach
II miejsce Oliwia Świgoń - SP w Kaniowie
II miejsce Konrad Twardzik - SP nr 2 w Czechowicach - Dziedziach
III miejsce Aleksandra Adamus - SP nr 1 w Kozach
III Adrian Sordyl - SP w Pisarzowicach

Wyróżnienie: Anna Makuch - SP nr 1 w Kozach
Wyróżnienie: Szymon Lach - SP nr 2 w Czechowicach - Dziedzicach
Wyróżnienie miesięcznika "Mój Powiat" - Natalia Nowak - SP w Wilkowicach

Gimnazja
II miejsce - Zuzanna Hudzik - Gimnazjum w Dankowicach

Wyróżnienie: Karol Szłapa - Gimnazjum w Kobiernicach

BM / czecho.pl, źródło: Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA