czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

Oferta dla firm - abonament na czecho.pl

Chcesz zostać partnerem czecho.pl i mieć możliwość publikacji artykułów na portalu? Zamów usługę abonamentu. Abonament upoważnia do publikacji artykułów na stronie głównej oraz w serwisach Rozrywka, Sport, Edukacja, Zdrowie i Co,gdzie,kiedy?

Dla kogo przeznaczona jest usługa?Usługę abonamentu polecamy klubom, restauracjom, ośrodkom sportowym, medycznym oraz edukacyjnym.

Jakie korzyści płyną z usługi abonamentu?Portal czecho.pl to medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach i regionie, z liczbą 110 tysięcy unikalnych użytkowników. Dzięki publikacji artykułów masz możliwość dotarcia do swoich klientów - tj. mieszkańców Czechowic-Dziedzic oraz okolicznych miejscowości. Oprócz publikacji artykułów, usługa gwarantuje status partnera czecho.pl oraz zamieszczenia na stałe loga firmy na głównej stronie portalu. Partnerzy czecho.pl otrzymują także rabaty na pozostałe usługi portalu tj. reklamy oraz ogłoszenia w serwisach (Praca, Nieruchomości, Drobne i Motoryzacja).

Gdzie publikowane są artykuły?Artykuły w ramach abonamentu publikowane są na stronie głównej czecho.pl (w działach Rozrywka, Sport, Edukacja) oraz bezpośrednio w serwisach www.rozrywka.czecho.pl, www.sport.czecho.pl, Formularz wizytówki - wypełnij i dołącz do partnerów czecho.pl