Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 marca 2018
  • 22 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 49464

Pałac Kotulińskich nie znalazł nowego właściciela

18 kwietnia o godzinie 13.00 odbyła się pierwsza aukcja Pałacu Kotulińskich w Czechowicach-Dziedzicach nieruchomości oraz ruchomości znajdujących się we wnętrzach zabytku. Niestety sprzedaż zabytku nie powiodła się.Zespół pałacowo-parkowy Pałac Kotulińskich w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Zamkowej 2 wraz z wyposażeniem jest oferowany przez syndyka masy upadłości Polpast W. Zych Sp. z o.o. S.K.A. w likwidacji w upadłości likwidacyjnej.

Nieruchomość o łącznej powierzchni 1,4443 ha obejmuje: budynek pałacu, budynek oficyny mieszkalnej z łącznikiem, budynek oficyny gospodarczej, budynek starej kręgielni, budowle oraz ogrodzenie, oświetlenie itp. Przedmiotem aukcji objęte są także wyposażenie budynków zespołu pałacowo-parkowego Pałac Kotulińskich, wyposażenie pokoi hotelowych, kawiarni, restauracji, korytarzy, zaplecza gastronomicznego oraz pomieszczeń recepcyjnych.

W środę, 18 kwietnia odbyła się pierwsza aukcja nieruchomości. Jak przekazała naszej redakcji syndyk, choć zainteresowanie było spore, to aukcja nie powiodła się. Przypomnijmy, że cena wywoławcza to 5.208.800 zł netto.

Lokalizacja:

aka / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

UWAGA - do 12 lipca do godz. 21:00 trwa cisza wyborcza. W tym czasie zabronione są wszelkie formy agitacji wyborczej.