• 25 sierpnia 2018
  • 26 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 3254

MRKS Czechowice-Dziedzice zremisował z Kuźnią Ustroń 2:2

2:2 zakończył się sobotni mecz pomiędzy MRKS Czechowice-Dziedzice i KS Kuźnia Ustroń.

MRKS Czechowice-Dziedzice zremisował z Kuźnią Ustr
MRKS Czechowice-Dziedzice zremisował z Kuźnią Ustroń 2:2 · fot. MRKS

Ze względu na odbywające się na stadionie MOSiR obchody Dni Miasta, spotkanie 4. kolejki "Haiz" IV ligi śląskiej, gr. II rozegrane zostało na boisku w pobliskiej Ligocie, gdzie na świetnie przygotowanej nawierzchni drużyna MRKS-u Czechowice-Dziedzice zmierzyła się z Kuźnią Ustroń. Formalni gospodarze prowadzenie objęli już w 11. minucie za sprawą celnej "główki" Michała Jakubka i skromnym prowadzeniem podopiecznych Piotra Mrozka zakończyła się premierowa odsłona.

Po przerwie coraz śmielej poczynać zaczęli sobie przyjezdni, co przyniosło im wyrównującego gola przedniej urody, autorstwa Konrada Kudera (55 min.). Na apogeum emocji kibice czekać musieli jednak do ścisłej końcówki sobotniego pojedynku, bowiem w 89. minucie na prowadzenie swój zespół ponownie wyprowadził Damian Szczęsny (89 min.), zaś w ostatniej z trzech doliczonych przez arbitra minut, "rzutem na taśmę" jeden punkt uderzeniem głową ekipie z Ustronia uratował Anton Fizek (90+3 min.).

MRKS Czechowice-Dziedzice - KS Kuźnia Ustroń 2:2 (1:0)

Bramki: 1:0 Jakubek (11 min. - głową), 1:1 Kuder (55 min.), 2:1 Szczęsny (89 min.), 2:2 Fizek (90+3 min. - głową)

MRKS: 12. Dominik Kraus - 14. Rafał Żurek, 13. Michał Jakubek, 4. Marcin Zarychta - 2. Kamil Bezak (74′ 17. Michał Przemyk), 7. Krystian Patroń (55′ 5. Krzysztof Chrapek), 8. Łukasz Szędzielarz, 18. Ariel Dzionsko, 20. Daniel Feruga (60′ 16. Kacper Fujawa) - 10. Kamil Jonkisz (82′ 9. Rafał Adamczyk), 11. Damian Szczęsny

Kuźnia: 1. Michał Skocz - 20. Michał Pszczółka (67′ 9. Adrian Sikora), 19. Konrad Pala, 14. Anton Fizek, 10. Damian Madzia - 16. Konrad Kuder (74′ 99. Michał Pietraczyk), 5. Arkadiusz Jaworski, 21. Arkadiusz Trybulec, 7. Bartosz Iskrzycki - 23. Jakub Waliczek, 24. Maksymilian Wojtasik

Żółte kartki: Żurek (54′) - Pszczółka (48′), Jaworski (90′)