czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 17 maja 2020
  • wyświetleń: 1485

Pomysł na prezent dla Mamy

Materiał partnera:

Mama - pierwsza osoba, z którą mamy kontakt na świecie. Najbliższa osoba i opiekunka. Zna wszystkie nasze tajemnice i potrzeby. Ciężko sobie wyobrazić bez Niej świat, prawda? Mimo kłótni i nieporozumień ostatecznie i tak jest na pierwszym miejscu. W latach młodości tak bardzo niedoceniana. Pamiętasz czasy, kiedy byłeś najmądrzejszy? Najpierw mając 2 lata, potem będąc przemądrzałym pierwszoklasistą, aż w końcu podczas nastoletniego buntu. Jak sobie przypomnisz te czasy to aż sam masz siebie dość, prawda? A Ona to wytrzymała. Przez wszystkie lata nieporadnego dzieciństwa trwała przy Tobie na dobre i na złe. Nic więc dziwnego, że w dorosłości, mając już swoje życie, żyjemy w poczuciu, że chcemy się jej odwdzięczyć za każdy dzień Jej poświęcenia. Dzień Matki czy urodziny to okazje, kiedy możemy w wyjątkowy sposób okazać Jej miłość i wynagrodzić trudy codzienności.

Pomysł na prezent dla Mamy


Jedyni na świeciePolska jest jedynym krajem na świecie, który to Święto obchodzi 26 maja. W niektórych krajach jest to święto ruchome, rozrzut terminów jest bardzo duży. W pewnych zakątkach świata świętuje się nawet we wrześniu czy listopadzie. Moim zdaniem końcówka maja jest jednak najodpowiedniejsza. Jest ciepło i radośnie, przyroda w pełnym rozkwicie a o terminie przypominają nam błękitne niezapominajki. Zadbaj o to, aby w tym dniu Twoja Mama poczuła się naprawdę wyjątkowo!Pomysł na prezent na dla MamyJeśli nie masz pomysłu na prezent na dla Mamy i, my proponujemy prezenty w formie przeżyć. Jest to forma upominku, którego się nie dostaje a doświadcza, więc dla każdego może być czymś innym. Do wyboru mamy między innymi kolację w restauracji, weekend w SPA czy chociażby rodzinną sesję fotograficzną. Dla mam, które wolą bardziej aktywnie spędzać czas mamy propozycje sportowe, czy nawet ekstremalne. Wszystkie prezenty znajdziecie na stronach naszego serwisu w zakładce prezent dla Mamy oraz prezent na Dzień Matki.

Sprawdź nasze propozycje na prezent dla Mamy: https://prezentmarzen.com/

Voucher na biżuterięJeżeli Twoja mama jest fanką biżuterii, to jest to prezent w sam raz dla Niej. Proponuję voucher na zakup ręcznie robionej biżuterii, która może być wykonana specjalnie dla niej, według indywidualnego projektu. Jest też możliwość wybrania produktu spośród tych już istniejących, dostępnych na stronie internetowej. Każdy element biżuterii wykonywany jest ręcznie, według tradycyjnych metod złotniczych. Poza dbałością o nieskazitelną jakość produktów, firma pracuje również z poszanowaniem praw zwierząt, pracy ludzkiej oraz z dbałością o środowisko. Dzięki temu prezent będzie odpowiedni dla mamy z nawet najbardziej radykalnymi poglądami, jeżeli chodzi o kwestię ochrony przyrody.

voucher-na-bizuterie-artystyczna-2


Lot paralotniąPomóż swojej mamie oderwać się od codziennych obowiązków. I to dosłownie! Lot paralotnią to niezapomniane przeżycie, pełne pozytywnych emocji i zapierających dech w piersiach widoków. Z lotu ptaka świat wygląda zupełnie inaczej a wszystkie codzienne sprawy wydają się jakby mniej istotne. Podczas przelotu paralotnią czas na ziemi się zatrzymuje i liczy się tylko to, co teraz. Pozwól mamie odpłynąć przy wspaniałych krajobrazach i ciszy towarzyszącej atrakcji. Jestem pewna, że zasłużyła na chwilę wytchnienia bez konieczności ciągłej kontroli i gotowości do codziennych zmagań.

lot-paralotnia-ze-zbocza-gor-bielsko-biala-2


Dzień SPABycie mamą to praca na pełny etat - bez urlopu, zwolnień lekarskich czy emerytury. Prawdopodobnie każdej trzeba czasem przypomnieć o konieczności odpoczynku. Dzień SPA jest do tego idealną okazją! Nie dość, że zostanie jej zarezerwowany czas na odpoczynek, to jeszcze zadba o swoje ciało! SPA kojarzy się z luksusową formą spędzania czasu, jednak taka atrakcja wcale nie musi kosztować majątku a zapewniam, że ucieszy każdą mamę. Relaksujący masaż, maseczka upiększająca, seans w kapsule spa... To tylko niektóre propozycje zabiegów. A może chcesz się wybrać do SPA razem z mamą? Wybierz już teraz jedną z dostępnych lokalizacji i stwórz mamie idealne warunki do relaksu, na który zasłużyła!

dzien-spa-krakow-1


Kurs florystykiTo atrakcja stworzona z myślą o miłośniczkach kwiatów. W prezencie podaruj jej podstawowy kurs florystyki. Podczas 60 godzin szkoleniowych mama pozna sposoby kompozycji wiązanek okolicznościowych oraz dekoracji z kwiatów. Na kursie zostanie przedstawione też wyposażenie florysty oraz wszelkie zasady i reguły niezbędne do prawidłowej pracy. Czy Twoja mama myślała o otworzeniu własnej kwiaciarni? Taki kurs pozwoli jej uzyskać podstawową wiedzę potrzebną do otworzenia firmy. Może też to potraktować hobbistycznie a dzięki nowym umiejętnościom udekorować cały dom naturalnymi kompozycjami kwiatowymi i wpuścić tym samym odrobinę słońca w każdy zakątek.

Zobacz także: Nie masz pomysłu na prezent dla mamy? Sprawdź nasz poradnik