Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 października 2020
  • wyświetleń: 12543

Czechowiczanka z 10-miesięcznym dzieckiem zaginęła w Czechach

Komisariat Policji w Czechowicach-Dziedzicach prowadzi poszukiwania 23-letniej Klaudii Sadkowskiej, która pochodzi z naszego miasta. Czechowiczanka ostatni raz widziana była 8 sierpnia 2020 roku w Republice Czeskiej.

Czechowiczanka z 10-miesięcznym dzieckiem zaginęła w Czechach
Czechowiczanka z 10-miesięcznym dzieckiem zaginęła w Czechach · fot. Zaginieni przed laty


Rodzina nie ma z zaginioną kontaktu od 8 sierpnia 2020 roku. Poszukiwana mieszkała wraz z partnerem i 10-miesięcznym dzieckiem. Dziecko również zaginęło.

Zaginiona ma 167 cm wzrostu, waży 50 kilogramów, ma brązowe oczy oraz włosy brązowego koloru. Kobieta posiada znak szczególny w postaci tatuażu kokardki w okolicy żeber. Klaudia Sadkowska nie przyjmuje żadnych leków i nie choruje. Kobieta prawdopodobnie miała przy sobie dokumenty i telefon.

Nieznane są okoliczności zaginięcia czechowiczanki. Sprawę prowadzi Komenda Policji w Czechowicach-Dziedzicach, do którego zgłosiła się rodzina poszukiwanej 23-latki. Kobieta ostatni raz była widziana w Czechach, gdzie mieszkała od listopada 2019 roku. Rodzina zaginionej nie ma również kontaktu z jej partnerem.

Osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat zaginionej proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Czechowicach-Dziedzicach, nr telefonu 47 85 708 10, 32 214 88 10 lub pod adresem e-mail czechowice@bielsko.ka.policja.gov.pl

Loading...

mp / czecho.pl, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.