czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 2 lipca 2021
  • wyświetleń: 6059

Odznaczenia dla bibliotekarek z czechowickiej MBP

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj

Brązowe Krzyże Zasługi nadane przez Prezydenta RP otrzymały: kierownik Działu Promocji Marzena Gałecka oraz kierownik Działu dla Dzieci i Młodzieży Katarzyna Wituś z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach. Złotym Medalem za długoletnią pracę nagrodzono kierownika Filii nr 3 Danutę Czulak.

Odznaczenia dla bibliotekarek z czechowickiej MBP
Odznaczenia dla bibliotekarek z czechowickiej MBP · fot. MBP Czechowice-Dziedzice


Odznaczenia bibliotekarki otrzymały z rąk burmistrza Czechowic-Dziedzic, Mariana Błachuta, podczas sesji Rady Miejskiej, która odbyła się 29 czerwca.

Krzyż Zasługi jest to cywilne odznaczenie państwowe ustanowione w 1923 roku. Nadawany jest osobom, które m.in mają zasługi dla państwa lub obywateli przekraczające zakres ich obowiązków zawodowych, wykazują się szczególną działalnością publiczną czy działalnością charytatywną.

Medal za długoletnią pracę ustanowiony w 1938 roku, a przywrócony w 2007 roku, jest nadawany za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej.

mp / czecho.pl, źródło: MBP Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj