czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 4 stycznia 2022
  • wyświetleń: 3282

Klub MRKS planuje obchody jubileuszu stulecia

W drugiej połowie czerwca 2022 roku odbędą się obchody jubileuszu stulecia MRKS Czechowice-Dziedzice - takie są plany klubu. W 2021 roku obchody nie odbyły się m.in. przez sytuację pandemiczną.

Klub MRKS planuje obchody jubileuszu stulecia
Klub MRKS planuje obchody jubileuszu stulecia · fot. MRKS Czechowice-Dziedzice


- Jeżeli sytuacja pandemiczna i finanse klubu pozwolą, obchody jubileuszowe, w tym spotkanie pokoleń, zawodników, działaczy wszystkich istniejących wcześniej sekcji oraz przyjaciół klubu (sponsorów) i zaproszonych gości będzie mogło mieć miejsce w II połowie czerwca 2022 roku - powiedział portalowi czecho.pl Krzysztof Adamiec, prezes klubu MRKS Czechowice-Dziedzice.

- Biorąc pod uwagę powyższe warunki, planowane jest również rozegranie spotkania piłkarskiego z jednym z klubów ekstraklasy oraz spotkania sympatyków, przyjaciół klubu i oldboyów bądź między sobą lub np. z policjantami, samorządowcami Czechowic-Dziedzic lub księżmi - dodał.

W 2021 roku klub MRKS Czechowice-Dziedzice obchodził stulecie swojego istnienia. Z tej okazji pikarze klubu w tym sezonie IV ligi, gr. II grają w specjalnych strojach w stylu retro. Klub otrzymał także nagrodę Promotio Urbis 2021.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.