czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 25 czerwca 2022
  • 26 czerwca 2022
  • wyświetleń: 5511

Przed nami 4. "Piknik Rodzinny z Nową Inicjatywą"

Za nami:

W najbliższą niedzielę, 26 czerwca na Placu Jana Pawła II w Czechowicach-Dziedzicach odbędzie się Piknik Rodzinny organizowany przez Stowarzyszenie Nowa Inicjatywa. Organizatorzy po raz czwarty zapraszają wszystkich mieszkańców, a zwłaszcza rodziny z dziećmi, do wspólnej zabawy.

III Piknik Rodzinny z Nową Inicjatywą - 04.07.2021
III Piknik Rodzinny z Nową Inicjatywą - 04.07.2021 · fot. Materiały organizatora


- Podobnie jak miało to miejsce podczas poprzednich edycji naszego Pikniku Rodzinnego gwarantujemy trzy godziny pełne bezpłatnych atrakcji, takich jak gry, zabawy, konkursy i pokazy, które przygotują wspólnie z nami m.in.: szkoła tańca Mandla, UMKS Trójka, Miejska Biblioteka Publiczna, Towarzystwo Przyjaciół Czechowic-Dziedzic oraz strażacy z OSP "Czechowice" i OSP "Dziedzice"- informuje stowarzyszenie Nowa Inicjatywa.

- Z Przedsiębiorstwem Komunikacji Miejskiej będzie można zwiedzić zabytkowy autobus, a ze strażą miejską oznakować swój rower. Na najmłodszych będą czekały dmuchańce oraz balony. Nie zabraknie też słodkiego poczęstunku i - jak zawsze - niespodzianek... - dodaje.

Piknik Rodzinnym Stowarzyszenia Nowa Inicjatywa odbędzie się 26 czerwca w godzinach od 15.00 do 18.00.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.