Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Sport

  • 3 grudnia 2010
  • wyświetleń: 12117

Turniej Seido Karate - zdjęcia

27 listopada w hali sportowej przy Gimnazjum nr 2 odbył się Ogólnopolski Turniej Seido Karate o Puchar Burmistrza Czechowic-Dziedzic. Poniżej prezentujemy zdjęcia z zawodów.

W turnieju wzięło udział 146 zawodników z sekcji oraz klubów Seido Karate z całej Polski.
Do zawodów przystąpiły reprezentacje Seido Karate z miast: Kraków, Radom, Nowy Targ, Oświęcim, Maków Podhalański, Dąbrowa Górnicza, Czechowice-Dziedzice, Bielsko- Biała, Myślenice, Warszawa, Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska, Andrychów, Żywiec, Sucha Beskidzka, Kęty oraz Chorzów.

Czechowice-Dziedzice reprezentowane były przez "UKS SEIDO karate Czechowice-Dziedzice" prowadzony przez Senpai Romana Kruszeckiego. W zawodach wystąpiło 19 zawodników i zawodniczek UKS Seido karate Czechowice w kategoriach junior młodszy, junior, junior starszy oraz senior.

Turniej był rozgrywany w dwóch formułach: Kata - formy umowne oraz Kumite - ippon kumite (walka punktowana)



Reprezentacja UKS Seido Karate wywalczyła w "Ogólnopolskim Turnieju Seido Karate o Puchar Burmistrza Czechowic-Dziedzic" 9 medalowych miejsc.

Oto wyniki osiągnięte przez reprezentantów UKS Seido Karate:

KATA
W kategorii junior młodszy 10-12lat 8-7 kyu
I miejsce Szlosarek Julia - Chorzów
II miejsce Galias Kacper - Maków Podchalanski
III miejsceMichnowicz Jakub - Kęty

W kategorii junior młodszy 10-12lat 6-5 kyu
I miejsce Bieniek Dawid - Czechowice-Dz
II miejsce Kóska Wiktor - Kęty
III miejsce Wojtala Bartosz - Kęty

W kategorii junior młodszy 12-15 lat 7-8kyu
I miejsce Kurek Łukasz- Dąbrowa- Górnicza
II miejsce Nieciąg Aleksandra -Maków Podchalański
III miejsce Studnicki Alan Kalwaria.Z

W kategorii junior młodszy 12-15 lat 6-5 kyu
I miejsce Kruczek Konrad - Andrychów
II miejsce Morek Wiktoria - Kalwaria.Z
III miejsce Florek Dominik Kalwaria.Z

W kategorii junior starszy 15-18 lat 7-8 kyu
I miejsce Janczak Mateusz - Chorzów
II miejsce Nowak Karol - Wadowice
III miejsce Świgoń Anna - Czechowice-Dziedzice

W kategorii junior starszy 12-15 lat 4-1 kyu
I miejsce Dobosz Maciej - Myslenice
II miejsce Kmicik Mikołaj - Dąbrowa Górnicza
III miejsce Kozubek Konrad - Czechowice-Dziedzice

W kategorii junior starszy 15-18 lat 4-1 kyu
I miejsce Szymska Kinga -Myślenice
II miejsce Franek Patryk - Kęty
III miejsce Hain Karolina - Kraków

Senior 4-1 kyu
I miejsce Sira Sylwia - Chorzów
II miejsce Wilczyński Paweł - Czechowice-Dz
III miejsce Nowotarska Angelika -Oświęcim

Super Senior
I miejsce Hain Stewart - Kraków
II miejsce Piękoś Rafał - Bielsko-Biała
III miejsce Goliszewski Arkadiusz - Kęty

Kategoria Mistrzowska
I miejsce Adamiec Aleksandra - Kraków
II miejsce Kruszecka Monika - Czechowice-Dziedzice
III miejsce Czaicki Przemysław - Kraków

KUMITE
Kategoria chłopcy 10-12 lat 35 kg
I miejsce Kania Karol - Myślenice
II miejsce Biebiek Dawid - Czechowice-Dziedzice
III miejsce Talaga Mateusz - Kalwaria Z.

Kategoria chłopcy 10-12 lat do 50 kg
I miejsce Morek Filip - Kalwaria Z.
II miejsce Karpęcki Szymon Myślenice
III miejsce Karpiński Mikołaj - Bielsko-Biała

Kategoria chłopcy 12-14 lat do 45kg
I miejsce kruczek Konrad Andrychów
II miejsce Jędralczyk Krystian - Czechowice-Dz
III miejsce Czuba Jakub Wadowice

Kategoria chłopcy 12-14 lat do 55kg
I miejsce Kozioł Jakub -Myślenice
II miejsce Łazarz Jakub - Kety
III miejsce Kozubek Konrad - Czechowice-Dz

Kategoria chłopcy 12-14 do 65kg
I miejsce Dobosz Maciej - Myślenice
II miejsce Kmiecik Mikołaj - Dobrowa Górnicza
III miejsce Florek Dominik - Kalwaria Z.

Kategoria chłopcy 15-18lat do 55kg
I miejce Krzykawski Artur - Wadowice
II miejsce Włodarz Jakub - Maków Podchalański
III miejsce Szczepaniak Kamil - Kalwaria Z

Kategoria chłopcy 15-18 lat do 65kg
I miejsce Wójcik Dariusz - Sucha B.
II miejsce Wojtala Daniel - Kęty
III miejsce Kwak Kornel - Myślenice

Kategoria chłopcy 15-18 lat do 75kg
I miejsce Franek Patryk - Kęty
IImiejsce Kapała Adam - Wadowice
III miejsce Podkowa Przemysław - Radom

Seniorzy open
I miejsce Glieich Paweł - Radom
II miejsce Dobosz Mariusz - Kalwaria Z.
III miejsce Hałat Andrzej - Kęty

Super Senior Open
I miejsce Piekoś Rafał - Bielsko-Biała
II miejsce Goliszewski Arkadiusz - Kęty
III miejsce Moskała Paweł - Kalwaria Z.

Juniorki do 40kg
I miejsce Morek Wiktoria - Kalwaria Z.
II miejsce Wolczko Lidia - Maków P.
III miejsce Szemik Natalia - Kęty

Juniorki do 50kg
I miejsce Bucka Eliza - Wadowice
II miejsce Liszka Karolina - Bielsko -B
III miejsce Pocięgiel Agnieszka Czechowice-Dz

Juniorki do 60kg
I miejsce Szymska Kinga - Myślenice
II miejsce Hain Karolina - Kraków
III miejsce Pazik Patrycja - Bielsko-B

Kategoria Mistrzowska OPEN
I miejsce Kolasa Przemysław - Wadowice
II miejsce Czaicki Przemysław - Kraków
III miejsce Szabla Mateusz - Kraków

aka / czecho.pl, źródło: UM Czechowice-Dziedzice, www.um.czechowice-dziedzice.pl

Zdjęcia dzięki uprzejmości Agencji Fotograficznej Jurczak:

Turniej Seido Karate - zdjęcia · fot. Agencja Fotograficzna Jurczak www.fotojurczak.pl


Agencja Fotograficzna Jurczak

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Podkępie 3

tel. 604160775
kom. 604 160-775

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.