czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Co, gdzie, kiedy?

  • 22 listopada 2018
  • 29 stycznia 2019
  • wyświetleń: 416

Bielsko Biała - Cezary Jurkiewicz "Dobra Nowina" + Damian Skóra

Za nami:

Dzień dobry! Stand-up Polska i Klub Miasto zapraszają! Wystąpią:Cezary Jurkiewicz - "Dobra Nowina"Od 10 lat komik z bardzo wnikliwym podejściem do problemów otaczającego nas świata.

Kup bilet

Wtorek, 29 stycznia 2019 o godz. 20:00

Klub Miasto
plac Adama Mickiewicza 2, Bielsko-Biała


W swoich tekstach, wywala swoją brudną duszę na lewą stronę. Wystąpi z programem "Dobra Nowina": Jak stwierdzić czy to co nas otacza to jest sen czy rzeczywistość. Czy zwodzi nas zły demon? Na te pytania Czarek nie odpowie, ale na pewno wyjdzie na scenę ponarzekać na rzeczywistość, którą tworzy nasze społeczeństwo. Będzie obwiniał o to Was (publiczność). Na pytanie "dlaczego?" autor twierdzi, że chce zdobyć nowe terytoria w komedii agresją i jest przekonany, że publiczność się temu podda jeśli "dostarczy im porcję beki". Nie ma lepszego sposobu na zrelaksowanie się po pracy niż pójść do klubu i posłuchać jak Czarek krzyczy na Ciebie ze sceny.+ support  Damian SkóraBilety: 29zł/39zł w dniu wydarzeniaWydarzenie dla dorosłych!!!

Bielsko Biała - Cezary Jurkiewicz "Dobra Nowina" + Damian Skóra


Komicy ;-)

Stand-up comedy to znana na całym świecie forma rozrywki. W Polsce coraz bardziej popularna i rozpoznawalna. Zasada stand-upu jest prosta: brak tematów tabu. Można mówić o wszystkich, nie rzadko poruszając tematy ostre, czy ważne. W odróżnieniu od kabaretu w tej formie komicy bardziej stawiają na swoją charyzmę i kontakt z publicznością.


Kup bilet

źródło: KupBilecik.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.