czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Co, gdzie, kiedy?

  • 29 kwietnia 2021
  • dzisiaj, 06:07
  • wyświetleń: 1516

Społecznie posprzątają tereny zielone w Czechowicach-Dziedzicach

W sobotę, 8 maja, mieszkańcy miasta i okolic posprzątają tereny zielone w Czechowicach-Dziedzicach. Jest to akcja społeczna zorganizowana przez serwis sprzątający "Detergent" wspólnie z czechowickim oddziałem Raben Logistics Polska. Wydarzenie swoim patronatem objęły portale czecho.pl oraz Bielskie Drogi.

Śmieci
Społecznie posprzątają tereny zielone w Czechowicach-Dziedzicach · fot. Mieszkanie


- Uważamy, że utrzymywanie porządku w swojej okolicy jest równie ważne co w zakładzie pracy czy domu - informują organizatorzy akcji. Według planów organizatorów uporządkowane zostaną tereny przylegające do mostu nad rzeką Białką przy ulicy Orzeszkowej oraz oraz lasek przy dojeździe do magazynów firmy 74 przy ulicy Beskidzkiej.

Szczegóły wydarzenia opisane są na plakacie poniżej. Zbiórki przed akcją odbędą się w sobotę, 8 maja o godzinie 10.00 przed wejściem na teren parku 7R (przy stróżówce) oraz przy żółtym moście koło rzeki Białki o godzinie 10.00.

Społecznie posprzątają tereny zielone w Czechowicach-Dziedzicach
Społecznie posprzątają tereny zielone w Czechowicach-Dziedzicach · fot. Materiały organizatora

mp / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.