czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Co, gdzie, kiedy?

  • 19 sierpnia 2021
  • wczoraj, 05:49
  • wyświetleń: 6391

Rajd rowerowy dookoła gminy Czechowice-Dziedzice

W niedzielę 19 września odbędzie się rajd rowerowy "Dookoła Gminy Czechowice-Dziedzice" (trasa ok. 60 km).

Rowerem dookoła gminy - 26.09.2020
Rowerem dookoła gminy - 26.09.2020 · fot. roba25


Start rajdu "Dookoła Gminy Czechowice-Dziedzice" o godz. 10 przy Centrum Edukacji Ekologicznej w Czechowicach-Dziedzicach (ul. Kotulińskiego 2), a dla uczestników z sołectw - przy Domu Kultury w Ligocie-Miliardowicach o godz. 9:15. Meta - przy CEE.

Organizatorzy przygotowali dla wszystkich uczestników poczęstunek z napojem.

Organizatorem tego rajdu są: radny Jerzy Bożek (prowadzący) oraz Stowarzyszenie Obywatelskie Forum Samorządowe przy współpracy z Centrum Edukacji Ekologicznej w Czechowicach-Dziedzicach. Obowiązuje limit miejsc (wg kolejności zgłoszeń). Dla zapisanych uczestników na mecie rajdu czekać będzie poczęstunek regeneracyjny ufundowany przez Stowarzyszenie Obywatelskie Forum Samorządowe. Również i w tym rajdzie można startować całymi rodzinami, indywidualnie lub grupowo.

Szczegóły i zapisy - pod numerem telefonu 532 896 937.

Obydwa rajdy odbędą się zgodnie z prawem o ruchu drogowym, bez wykorzystania dróg w sposób szczególny (art. 32, pkt 2, u.p.r.d.)

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.