czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Co, gdzie, kiedy?

  • 9 stycznia 2023
  • 18 stycznia 2023
  • wyświetleń: 1320

Harmonogram dyżurów ekodoradców w Centrum Edukacji Ekologicznej

Stowarzyszenie Aglomeracja Beskidzka opublikowało harmonogram dyżurów ekodoradców na styczeń i luty. Będą oni także dostępni w czechowickim Centrum Edukacji Ekologicznej, po telefonicznym umówieniu się.

Reklama

Centrum Edukacji Ekologicznej
Centrum Edukacji Ekologicznej w Czechowicach-Dziedzicach · fot. Reconmedia


W ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE "Śląskie. Przywracamy błękit. Kompleksowa realizacja Programu ochrony powietrza dla województwa śląskiego", ekodoradcy subregionalni prowadzą konsultacje indywidualne z mieszkańcami w 21 gminach Aglomeracji Beskidzkiej.

Podczas konsultacji mieszkańcy będą mogli: uzyskać informację o dostępnych formach wsparcia oraz dotacjach na wymianę źródeł ciepła, dowiedzieć się jak podnieść efektywność energetyczną budynków oraz otrzymać pomoc w doborze optymalnego ekologicznego źródła ciepła.

W Centrum Edukacji Ekologicznej w Czechowicach-Dziedzicach ( ul. Hrabiego Kotulińskiego 2) ekodoradcy będą dostępni w środy 11 oraz 18 stycznia, a także 8 i 22 lutego w godzinach od 11.00 do 14.30.

Dodatkowo w każdy poniedziałek ekodoradcy udzielają konsultacji telefonicznych w godzinach od 7.30 do 15.30. W tym czasie można także zapisać się na konsultację z ekodoradcą na daną środę.

Ekodoradcy:

  • Magdalena Staszkiewicz

Tel. 535 884 498
Email: mstaszkiewicz@aglomeracjabeskidzka.eu

  • Marek Skrok

Tel. 535 667 919
Email: mskrok@aglomeracjabeskidzka.eu

  • Joanna Barut

Tel. 535 880 499
Email: jbarut@aglomeracjabeskidzka.eu

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.