Reklama

Co, gdzie, kiedy?

  • 9 kwietnia 2023
  • 20 czerwca 2023
  • wyświetleń: 10311

[FOTO] Za nami czechowicki Nadwiślański Rajd Przygodowy

W sobotę, 17 czerwca odbył się III Nadwiślański Rajd Przygodowy w Czechowicach-Dziedzicach. Było to połączenie biegów na orientację i gry w podchody. Wydarzenie powróciło po ośmioletniej przerwie.

Nadwiślański Rajd Przygodowy - 17.06.2023 · fot. www.aview.plGłówną areną rywalizacji rajdu był teren Czechowic-Dziedzic. Na uczestników -19 drużyn na trasie pieszej oraz ponad 45 na trasie rodzinnej - czekały zadania na punktach kontrolnych na terenie miasta.

Osoby biorące udział w przygodzie musieli odpowiedzieć na różne pytania. Wśród nich były m.in. "o której godzinie wjechał do Czechowic pierwszy pociąg z Wiednia, 168 lat temu?" (przejście pod torami na stacji kolejowej) czy też "o której z dworca odjeżdża w sobotę ostatni autobus PKM?" (dworzec autobusowy). Na uczestników czekały także zadania sprawnościowe.

Nadwiślański Rajd Przygodowy - 17.06.2023 · fot. www.aview.pl


Celem imprezy była popularyzacja aktywnego wypoczynku, walorów przyrodniczo-turystycznych naszego miasta i gminy oraz aktywizacja ruchowa mieszkańców.

Wyniki trasy pieszej dostępne są tutaj.

Na zakończenie Nadwiślańskiego Rajdu Przygodowego na uczestników czekał posiłek i napój, nagrody (statuetki) dla pierwszych trzech zespołów we wszystkich kategoriach TP, a także pamiątkowe medale dla najmłodszych.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.