czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Co, gdzie, kiedy?

  • 20 maja 2023
  • wyświetleń: 1434

Wielkie zawody na stadionie MOSiR oraz parada wozów strażackich

Zarząd oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Czechowicach Dziedzicach serdecznie zaprasza na Memoriał DDP i MDP im. Haliny Dzidówny. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 18 czerwca na stadionie MOSiR w Czechowicach-Dziedzicach.

Reklama

straż pożarna, zawody, strażacy, osp
Wielkie zawody na stadionie MOSiR oraz parada wozów strażackich - zdj. ilustracyjne · fot. KM PSP Bielsko-Biała


Celem zawodów jest propagowanie wśród młodzieży aktywnego trybu życia i współpracy w zespole oraz doskonalenia sprawności fizycznej. Dodatkowo popularyzowanie Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych (MDP) oraz Dziecięcych Drużyn Pożarniczych (DDP) a także upamiętnienie bohaterskiej postawy Haliny Dzidy, która poniosła śmierć podczas pożaru rafinerii nafty w Czechowicach-Dziedzicach.

Zawody odbędą się w trzech grupach wiekowych:
  • Grupa wiekowa C - od 14. do 18. roku życia,
  • Grupa wiekowa B - od 10. do 13. roku życia,
  • Grupa wiekowa A - od 6. do 9. roku życia.


Drużyny będą liczyć po 6 osób. Szczegółowy regulamin zawodów można znaleźć tutaj, z kolei formularz zgłoszeniowy - w tym miejscu.

Memoriał będzie poprzedzony paradą wozów strażackich, które przejadą ulicami Szkolną, Węglową, Traugutta, Niepodległości i Legionów na stadion MOSiR. Start parady zaplanowano na godzinę 8.30.

Loading...

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.