Co, gdzie, kiedy?

  • 3 listopada 2023
  • 7 marca 2024
  • wyświetleń: 12843

Czerwone Gitary świętują 55-lecie. Zmieniła się data czechowickiego koncertu grupy

Legendarne Czerwone Gitary zawitają do Czechowic-Dziedzic! Jednak nie 17 marca, jak było to pierwotnie zaplanowane, ale 15 września.

Koncert Czerwonych Gitar w Puławach - 21.10.2023
Koncert Czerwonych Gitar w Puławach - 21.10.2023 · fot. Facebook / Czerwone Gitary


O zmienia terminu Miejski Dom Kultury w Czechowicach-Dziedzicach poinformował w poniedziałek 4 marca,

- Decyzją organizatora, z przyczyn niezależnych, koncert "Czerwone Gitary 55-lecie" zostaje przeniesiony na 15 września, na godzinę 17.00. Wszystkie zakupione bilety i dokonane rezerwacje pozostają ważne. Przepraszamy za niedogodności - podał czechowicki MDK.

Loading...


Czerwone Gitary to polski zespół bigbitowy założony w 1965 roku w Gdańsku Wrzeszczu przez Bernarda Dornowskiego, Jerzego Kosselę, Krzysztofa Klenczona, Jerzego Skrzypczyka i Henryka Zomerskiego. Jego największe hity to "Historia jednej znajomości", "Anna Maria", "Nie zadzieraj nosa", "Takie ładne oczy", "Płoną góry, płoną lasy", czy też "Dzień jeden w roku".Obecnie zespół gra w składzie Arkadiusz Wiśniewski (wokalista, basista, kompozytor, autor tekstów, producent muzyczny), Mieczysław Wądołowski (gitary akustyczne, wokal), Marcin Niewęgłowski (gitara, wokal) oraz Marek Jabłoński (muzyk promowany przez zespół). Liderem składu jest Jerzy Skrzypczyk (perkusja, wokal), który z Czerwonymi Gitarami związany jest od początku istnienia grupy.

Kup bilet

mp / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj