Co, gdzie, kiedy?

  • 24 stycznia 2024
  • 12 lutego 2024
  • wyświetleń: 1653

Muddy Manninen & Leburn Maddox zagrają w czechowickiej Piwnicy Muz

Za nami:

Miejski Dom Kultury w Czechowicach-Dziedzicach zaprasza na koncert Muddy Manninen & Leburn Maddox. Wydarzenie odbędzie się w ramach tegorocznej edycji Karnawałowego Ogródka Teatralnego.

Muddy Manninen & Leburn Maddox zagrają w czechowickiej Piwnicy Muz
Muddy Manninen & Leburn Maddox zagrają w czechowickiej Piwnicy Muz · fot. MDK Czechowice-Dziedzice


MUDDY MANNINEN to jeden z najlepszych europejskich gitarzystów blues rockowych. Przez lata związany z legendarnym zespołem Wishbone Ash.

LEBURN MADDOX - W swojej prawie 50-letniej karierze zachwyca fanów na całym świecie. Od 1976 roku, po zdobyciu pracy jako gitarzysta dla Jimmy’ego Castora, artysty nagrywającego w Atlantic Records, LeBurn dał tysiące koncertów, jako support przed takimi gwiazdami jak Chaka Khan, Bill Withers, Pattie LaBelle, Kool & the Gang, Marvin Gaye, Mother's Finest.

1982 W swoim wcieleniu artysty reggae współpracował z Burning Spear, The Wailers, Michigan & Smiley, Augustus Pablo, Andrew Tosh, Twinkle Brothers i wieloma innymi.

Jako Bluesman otwierał koncerty i współpracował z takimi artystami jak Mr John Lee Hooker, Albert Collins, Joe Lewis’s Walker, Joe Bonamassa, Jeff Healy by wymienić tylko kilku.

W tym wyjątkowym projekcie muzycznym biorą udział polscy muzycy: Łukasz Gorczyca na basie, Tomek Dominik na perkusji.

Koncert odbędzie się w poniedziałek 12 lutego, rozpoczęcie: godzina 18.00. Bilety w cenie 40 i 50 złotych można nabyć w sekretariacie MDK, kasie kina oraz w serwisach www.biletyna.pl i http://www.kupbilecik.pl.

Muddy Manninen & Leburn Maddox zagrają w czechowickiej Piwnicy Muz
fot. MDK Czechowice-Dziedzice

mp / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj