Co, gdzie, kiedy?

  • 1 lutego 2024
  • 3 marca 2024
  • wyświetleń: 1822

[ZDJĘCIA] Natalia Przybysz zaśpiewała w nowym pckulu!

W sobotni wieczór 2 marca Natalia Przybysz zaśpiewała w nowej siedzibie Pszczyńskiego Centrum Kultury!

Koncert Natalii Przybysz w PCKul, w ramach trasy "Do zobaczenia do jutra" - 02.03.2024 r. · fot. Andrzej Grynpeter / czecho.pl


Trasa koncertowa "Do zobaczenia do jutra" jest dopełnieniem zeszłorocznej trasy Natalii Przybysz, promującej nowy album pt. "TAM". Na początku 2023 roku Natalia Przybysz postanowiła zabrać swój zespół: Jurka Zagórskiego, Mateusza Waśkiewicza, Pata Stawińskiego i Kubę Staruszkiewicza oraz reżyserkę i fotografkę Silvię Pogodę na grecką wyspę Hydra do szczególnego domu-studia.

Artyści na pewien czas wylądowali w domu twórczym - miejscu, które kiedyś było starą fabryką dywanów. Mieszkali, tworzyli i pracowali wspólnie. To właśnie tam powstała też znaczna część nadchodzącego albumu. Pełna forma nagrań została "domknięta" już po powrocie do Polski, czego efektem jest wydana w październiku 2023 roku płyta, która - jak przyznaje sama artystka - stanowi swoisty zapis podróży - rozumianych w dowolny sposób. To próba przełamania powszechnie słyszanego - "jest tylko teraz" i "bycia w teraźniejszości". Wiosenna kontynuacja zeszłorocznej trasy "TAM" pozwoli Artystce zarówno wrócić do ulubionych polskich miast i odwiedzić nowe, które dotychczas nie miały szansy na koncertowy odbiór nowego albumu.

ar / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PCKul" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PCKul

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PCKul" podaj