Co, gdzie, kiedy?

  • 10 lutego 2024
  • 14 lutego 2024
  • wyświetleń: 1424

Powracają bezpłatne porady prawne w czechowickim biurze poselsko-senatorskim

Za nami:

Do czechowickiego biura poselsko-senatorskiego poseł Mirosławy Nykiel i senator Agnieszki Gorgoń-Komor powracają bezpłatne porady prawne. Najbliższy dyżur już w środę 14 lutego w godzinach od 17.00 do 18.30.

porady prawne
Powracają bezpłatne porady prawne w czechowickim biurze poselsko-senatorskim · fot. Pixabay


- Otrzymujemy od mieszkańców Czechowic-Dziedzic i okolic wiele zapytań o bezpłatne porady prawne świadczone już od kilku lat przy Placu Wolności 2A. Odpowiadając na ich potrzeby informuję z radością, że po krótkiej przerwie do Czechowic-Dziedzic wracają nieodpłatne porady prawne - informuje Beata Łukowicz, przewodnicząca Koła Platformy Obywatelskiej RP powiatu bielskiego.

Biuro nawiązało współpracę z Kancelarią NOWOSIELSKI i Wspólnicy z Bielska-Białej, która będzie świadczyć bezpłatną pomoc prawną dla mieszkańców naszego regionu. - W szczególności zapraszamy przedsiębiorców - mówi mec. Piotr Nowosielski, wspólnik kancelarii - wspierający rozwój małych i średnich przedsiębiorców w naszym powiecie.

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie skorzystaniem z porad, obowiązują wcześniejsze zapisy, których należy dokonywać u koordynatora dyżurów - Bartosz Sykuła, 665 093 939.

Biuro poselsko-senatorskie poseł Mirosławy Nykiel i senator Agnieszki Gorgoń-Komor znajduje się w centrum Czechowic-Dziedzic, przy Placu Wolności 2A.

Loading...

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.