Co, gdzie, kiedy?

  • 14 maja 2024
  • 2 czerwca 2024
  • wyświetleń: 2032

Dzień Dziecka z Diablakiem - rodzinna wycieczka w Beskid Śląski

Za nami:

W związku z odwołaniem wycieczki do TwinPigs - Parku Rozrywki w Żorach (brak zainteresowania, Klub Sportowo-Turystyczny Diablak organizuje inną wycieczkę dla całych rodzin - zaprasza Was serdecznie na przyjemną rodzinna wycieczkę w Beskid Śląski. W trakcie tej wyprawy przejdziecie krótki szlak górski oraz odwiedzicie Stefankę, czyli Schronisko Górskie na Koziej Górce. Tam spędzicie miło czas, korzystając między innymi z placu zabaw i innych aktywności.

Wycieczka w Beskid Śląski z Diablakiem - 19.07.2020
Wycieczka w Beskid Śląski z Diablakiem - 19.07.2020 · fot. UKST Diablak


Trasa: Bystra Śląska - Przełęcz Kołowrót - Stefanka - Równia pod Kozią - Bystra Śląska.

Długość trasy: ok. 7 km. Suma przewyższeń: ok. 390 m. Czas przejścia (w warunkach letnich bez odpoczynków): 2 h i 30 min.

Wycieczka odbędzie się jeżeli grupa liczyć będzie minimum 35 turystów.

Dla dzieci i młodzieży z Gminy Pszczyna (pierwsze 10 osób) zajęcia objęte są dofinansowaniem w ramach realizacji zadania publicznego w zakresie przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym. nr umowy: ZP.CRU-000109/24

Dla mieszkańców powiatu pszczyńskiego (pierwsze 15 osób) zajęcia objęte są dofinansowaniem w ramach realizacji zadania publicznego "Zapewnienie mieszkańcom powiatu pszczyńskiego rozwijania aktywności sportowej poprzez uprawianie wspinaczki." nr umowy: PR.032.77.2024

Koszt:

  • 17,00 zł/os - DZIECI I MŁODZIEŻ Z GMINY PSZCZYNA - PIERWSZE 10 OSÓB W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego zajęcia.
  • 31,00 zł/os - MIESZKAŃCY POWIATU PSZCZYŃSKIEGO - PIERWSZE 20 OSÓB W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego zajęcia.
  • 50,00 zł/os - POZOSTALI CHĘTNI. W przypadku rezygnacji w tygodniu poprzedzającym wyjazd uczestnik zobowiązany jest do pokrycia kosztów wyjazdu. Bezkosztowo zrezygnować można do tygodnia poprzedzającego zajęcia.


Miejsce odbioru w dniu 2 czerwca (prosimy o punktualność, nie czekamy na spóźnialskich):

  • 7:30 Pszczyna parking przy Kościele pw. Podwyższenia Krzyża ul. Bielska w Pszczynie
.

Powrót do Pszczyny 02.06.2024 około 14:00-15:00.

Liczba miejsc: do 48 - decyduje kolejność zgłoszeń. Termin zapisów do 25 maja.

Zapraszamy, KST DIABLAK. Więcej informacji na http://www.kstdiablak.pl.

źródło: KST Diablak

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Diablak

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Diablak" podaj