Co, gdzie, kiedy?

  • 3 lipca 2024
  • 16 lipca 2024
  • wyświetleń: 3452

"Kamyczkowy Ogród Rozmaitości". Niezwykłe wydarzenie w ogrodzie edukacyjno-sensorycznym MDK

Za nami:

Miejski Dom Kultury w Czechowicach-Dziedzicach zaprasza na Wakacyjny Ogród Rozmaitości, który odbędzie się w sobotę 13 lipca. Na ten dzień zaplanowano również "Kamyczkowy Ogród Rozmaitości".

"Kamyczkowy Ogród Rozmaitości". Niezwykłe wydarzenie w ogrodzie edukacyjno przy MDK
"Kamyczkowy Ogród Rozmaitości". Niezwykłe wydarzenie w ogrodzie edukacyjno przy MDK · fot. Koło Rękodzieła Artystycznego


W sobotę 13 lipca od 12.00 Miejski Dom Kultury przygotował malowanie z Romualdem Romańczykiem, zabawy i gry planszowe w ogrodzie z Bartkiem Zontkiem oraz "Kamyczkowy Ogród Rozmaitości" z Kołem Rękodzieła Artystycznego.

Podczas "Kamyczkowego ogrodu rozmaitości" na wszystkich chętnych czekać będzie dużo kamyczkowych atrakcji. Wśród nich będą wielkie poszukiwania, podczas których będzie można odnaleźć piękne, ręcznie malowane kamyczki.

W trakcie wydarzenia odbędą się również warsztaty malowania kamyczków, podczas których każdy chętny będzie mógł puścić wodze fantazji do stworzenia własnego, unikalnego dzieła. - Ilość materiałów jest ograniczona, dlatego jeśli malujesz już kamyczki i masz swoje ulubione przybory do ich zdobienia, zabierz je ze sobą - mówią organizatorzy wydarzenia.

Koło Rękodzieła Artystycznego działające przy MDK zachęca również do wzięcia udziału w konkursie, dzięki któremu będzie można poznać wiele ciekawostek związanych z Miejskim Domem Kultury w Czechowicach-Dziedzicach oraz zdobyć fantastyczne nagrody.

Strona wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/share/H71SSnCtZaiWnWdG/

Wakacyjny Ogród Rozmaitości w MDK
fot. MDK Czechowice-Dziedzice


"Kamyczkowy Ogród Rozmaitości". Niezwykłe wydarzenie w ogrodzie edukacyjno przy MDK
fot. Koło Rękodzieła Artystycznego

mp / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj