Co, gdzie, kiedy?
- 13 maja 2026
- 6 czerwca 2026
- wyświetleń: 3820
[ZDJĘCIA] Majka Jeżowska dała czadu na Pikniku Rodzinnym w Goczałkowicach!
Było kolorowo, głośno, radośnie i przede wszystkim rodzinnie, a Majka Jeżowska porwała wszystkich do wspólnej zabawy. Za nami wspaniały Piknik Rodzinny, który odbył się w Boże Ciało, w czwartek 4 czerwca.
Na początek dnia pełnego atrakcji scenę opanowali młodzi artyści, którzy udowodnili, że talentu i pasji w goczałkowickiej społeczności nie brakuje. Na parkingu pod Borem wystąpili członkowie Koła Regionalnego Szkoły Podstawowej nr 1 w Goczałkowicach-Zdroju oraz uczestnicy warsztatów tanecznych, muzyczych i wokalnych Gminnego Ośrodka Kultury. Wszystkie występy zostały nagradzone gromkimi brawami.
Prawdziwą kulminacją wydarzenia był koncert Majki Jeżowskiej. Artystka błyskawicznie nawiązała kontakt z publicznością, zamieniając koncert w wielkie, wspólne święto. Znane piosenki takie jak "Wszystkie dzieci nasze są", "A ja wolę moją mamę" czy "Kolorowe dzieci" śpiewali wszyscy - dzieci, rodzice i dziadkowie, a pod sceną nie brakowało tańca, uśmiechów i wzruszeń. Najbardziej aktywnym artystka przekazała płyty i zdjęcia z autografem.
Poza sceną również działo się bardzo dużo. Wójt Gabiela Placha wręczyła nagrody w konkursie Gminnego Ośrodka Kultury "Portret mojej mamy". Dmuchańce przeżywały prawdziwe oblężenie, a miłośnicy książek mogli zajrzeć na kiermasz przygotowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną. Członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP Goczałkowice-Zdrój zaprosili na pokaz pierwszej pomocy, a starsi druhowie przygotowali strefę gastronomiczną. Na kiermaszu charytatywnym można było wesprzeć leczenie Jasia z Goczałkowic-Zdroju.
Piknik zakończyła potańcówka z DJ-em Olkiem.
Piknik Rodzinny został zorganizowany przez Gminę Goczałkowice-Zdrój, Gminny Ośrodek Kultury, Gminną Bibliotekę Publiczną oraz OSP Goczałkowice-Zdrój.
ZOBACZ TAKŻE
Gorący tematDni Goczałkowic: sportowa sobota, parada, scena młodych. Gwiazdami Pakosińska i Kalaga
Gorący temat[ZDJĘCIA] Wirtuoz akordeonu zagrał dla Zameczku. Koncert Marcina Wyrostka w pckulu
20 czerwcaW tę sobotę Żubrowisko 2026! ØRGANEK, Luxtorpeda i Zenek Grabowski na rozpoczęcie lata!
[FOTO] Koncert kolędowy Semper Communio i orkiestry policyjnej w kościele św. Jerzego!
15 majaDon Vasyl w Czechowicach-Dziedzicach. Wystąpi z zespołem z okazji 55-lecia
21 czerwca"Preludium". Debiutancki koncert orkiestry smyczkowej w MDK
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.








