Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Co, gdzie, kiedy?

  • 6 kwietnia 2019
  • 21 lutego 2020
  • wyświetleń: 1502

Międzynarodowy Festiwal Iluzjonistów Champions of Illusion

Za nami:

Po premierze obydwu części filmu Iluzja ,i programach typu "Mam Talent" występy iluzjonistów stały się jedną z najpopularniejszych w ostatnim czasie form rozrywki. Odwiedzają nasz kraj największe gwiazdy światowej iluzji, a bilety na te spektakle rozchodzą się jak przysłowiowe świeże bułeczki.

Kup bilet

Piątek, 21 lutego 2020 o godz. 18:00

Bielskie Centrum Kultury - Dom Muzyki
ul. Słowackiego 27, Bielsko-Biała


Dlatego też postanowiliśmy zaprosić ich też do Bielska-Białej  !!!"CHAMPIONS OF ILLUSION" jest to dwugodzinna interaktywna gala, zarówno dla dorosłych jak i dzieci, w której czynnie uczestniczy razem z naszymi gwiazdami, zgromadzona na widowni publiczność.Triki i sztuczki widziane dotąd tylko w telewizji, będą dosłownie na wyciągnięcie ręki. Zapraszamy wszystkich od lat 3 do 103 !!!To jest spektakl dla całej rodziny,gdzie każdy widz odnajdzie w nim coś dla siebie !!!Bilety na to niesamowite show będą niewątpliwie wspaniałym prezentem na urodziny, Dzień Dziecka czy Gwiazdkę !Tej imprezy nie można przegapić !Przenieśmy się razem do Krainy Czarów  :)

Międzynarodowy Festiwal Iluzjonistów Champions of Illusion


Międzynarodowa Grupa Iluzjonistów

Międzynarodowy festiwal iluzji Champions of Illusion z programem: Magic Show - tour of the World ponownie w Polsce! Najsłynniejsza międzynarodowa grupa iluzjonistów po wielkim europejskim sukcesie ponownie zawita do naszego kraju. Odwiedzą wiele polskich miast !!! Zobaczymy niesamowity spektakl, światowe gwiazdy, wielkie show! Triki i sztuczki znane dotąd tylko z telewizji, będą dosłownie na wyciągnięcie ręki. Na gościnnych występach pojawią się też znani polscy mistrzowie iluzji ze swoimi najlepszymi numerami. Tego nie można przegapić !!! Przenieśmy się razem do Krainy Czarów


Kup bilet

źródło: KupBilecik.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.