
Edukacja
- 7 grudnia 2015
- wyświetleń: 1558
Napiszą listy w obronie ludzkich praw
W czwartek, 10 grudnia w Gimnazjum nr 2 im. Janusza Kusocińskiego w Czechowicach-Dziedzicach odbędzie się V edycja Maratonu Pisania Listów.
W tym dniu wszyscy ludzie, którym są bliskie ideały wolnościowe, mogą wyrazić swój sprzeciw przeciwko łamaniu praw człowieka. Wystarczy przyjść i napisać ręcznie list w obronie osób, których prawa człowieka zostały złamane. Impreza organizowana jest w wielu miejscach na całym świecie przez Amnesty International. Okazuje się, iż te listy przynoszą efekty aż w 30% przypadków.
Organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców, uczniów i nauczycieli na to wydarzenie. Maraton odbędzie się w godzinach 11.00-17.00.
Organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców, uczniów i nauczycieli na to wydarzenie. Maraton odbędzie się w godzinach 11.00-17.00.
ZOBACZ TAKŻE

[FOTO] W pożarze stracili dach nad głową. Trwa zbiórka na rzecz pogorzelców z Kaniowa

2 czerwcaCzy naszej gminie potrzebny jest Budżet Obywatelski? Przed nami debata radni kontra uczniowie

Gorący tematMożna otrzymać dofinansowanie do przydomowej oczyszczalni lub podłączenia do kanalizacji

[WIDEO] Inwestycje drogowe, Karta Mieszkańca i inne. Burmistrz odpowiedział na kolejne pytania

Czechowicka Jadłodzielnia w nowym miejscu. Znów zmieniono jej lokalizację

[FOTO] "Zagrożenia współczesnej młodzieży - alkohol, narkotyki, dopalacze". Debata społeczna w MBP
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.