Edukacja

  • 6 października 2016
  • wyświetleń: 3890

20 lat BEST Centrum Języków Obcych: wysoki rabat na kursy!

Artykuł sponsorowany:

Szkoła językowa BEST Centrum Języków Obcych obchodzi swoje 20-lecie! W artykule przygotowanym na tę okazję przedstawimy historię BEST (w trzech częściach, tutaj - część 3). W artykule również wywiad po uroczystej Gali Urodzinowej z Dyrektorem - Dariuszem Wiśniewskim. Zachęcamy do lektury - z okazji 20. urodzin BEST CJO przygotowało także niespodzianki dla Czytelników portalu czecho.pl dlatego zachęcamy do uważnego przeczytania całego artykułu.

Gala Urodzinowa BEST Centrum Języków Obcych


HISTORIA BEST CZ. 3 - PASJA DO JĘZYKÓW OBCYCH

BEST CJO powstało w 1996 roku w Tychach. Z roku na rok oferta językowa była poszerzana, otwierały się również kolejne oddziały - w tym czechowicki w roku 2006. Szkoła rozwijała się i wdrażała w życie nowe pomysły. BEST CJO angażuje się w różnorodne projekty, mające na celu wzbogacać atrakcyjność kursów i dostarczać Słuchaczom bodźców, które w procesie nauczania pełnią kluczową rolę. Swoich Kursantów chce zaciekawić językiem, pokazać wszystkie jego aspekty i żywotność.

...Imprezy kulturowe w BEST CJO

Już od początku działalności szkoły wprowadzane były tzw. "kulturówki", czyli zajęcia poświęcone kulturze krajów, którego języka się uczymy. Najbardziej popularnymi były te związane z kulturą Wielkiej Brytanii: Halloween, Christmas, Easter Egg Hunt, Dzień Herbaty czy St. Patrick`s Day. Z czasem zajęcia te odbywały się i w innych grupach językowych: Dzień Romański, Dzień Germański i inne. W czasie zajęć Kursanci poznają zwyczaje poprzez quizy, ćwiczenia, filmy i prezentacje, ale nie tylko - lektorzy przygotowują również mały poczęstunek, na który składają się przysmaki popularne w danym kraju.

2005 rok - Olimpiada

Olimpiada BEST z języka angielskiego to pomysł, który jest realizowany cyklicznie od 2005 roku. Impreza przygotowywana jest z myślą o najmłodszych i "średnich" Kursantach BEST CJO, czyli młodzieży. Ale to nie wszystko - co roku taki konkurs organizowany jest również dla osób z zewnątrz - zaproszenia do udziału wysyłane są do szkół podstawowych i gimnazjów w rejonie oddziałów BEST CJO. Każdy Konkurs składa się z dwóch części: najmłodsi wykonują zadania w formie plastycznej, starsi i uczniowie BEST CJO - piszą test językowy. Później wybierane są najlepsze prace plastyczne i najwyżej ocenione testy językowe - ich właściciele zapraszani są na Wielki Finał. Czego można się spodziewać na Finale? Przede wszystkim dobrej zabawy. Przygotowane przez lektora Marcina Magę prezentacje tworzą atmosferę teleturnieju, która jest przyjazna, bezstresowa, ale zachowuje element edukacyjny.

2009 - BEST Festiwal Filmowy

Festiwal filmowy organizowany w Tychach przez szkołę zrodził się z pomysłu obecnego Dyrektora - Dariusza Wiśniewskiego. Oglądanie filmów w oryginalnym języku to jedna z metod wspomagająca naukę języków obcych. Pomaga osłuchać się z językiem i wpływa korzystnie na przyswajanie nowego słownictwa oraz poprawności gramatycznej. Dodatkowym, pozytywnym aspektem imprezy jest jego znaczenie dla kultury - BEST Festiwal to europejskie festiwale w pigułce. Prezentowane filmy są niszowe i dedykowane wymagającemu odbiorcy. To coroczne spotkanie z kinem uznanym przez krytykę, o pozytywnym międzykulturowym przesłaniu, pokazującym koloryt lokalny danego kraju. W imieniu BEST CJO już teraz zapraszamy na kolejną, 8. edycję - więcej informacji już wkrótce na http://www.bestfestiwal.pl.

2016 - WTJA: Wielki Test Języka Angielskiego

To ogólnopolskie wydarzenie ma na celu nie tylko umożliwić bezpłatne sprawdzenie swoich kompetencji językowych. Chodzi również o zwiększenie świadomości społecznej na temat kształcenia językowego, w tym znajomości skali ocen CEFR (skala Rady Europy), która została stworzona po to, by ujednolicić kryteria oceny umiejętności językowych. Test ten pozwala także na przedstawienie opinii publicznej jaki poziom zaawansowania języka angielskiego posiadają Polacy ogółem, jak i mieszkańcy poszczególnych miast, biorących udział w projekcie. Wielki Test Języka Angielskiego promuje konieczność edukacji w zakresie języków obcych, jest również ciekawą alternatywą dla spędzenia wolnego czasu.

W roku 2014 szkoła BEST CJO miała przyjemność zostać organizatorem tego wydarzenia w Pszczynie i Bielsku-Białej. W tym roku, a dokładnie 20 listopada 2016 będzie organizować Wielki Test we wszystkich lokalizacjach placówek BEST CJO: w Tychach, Bieruniu, Pszczynie, Czechowicach-Dziedzicach i Bielsku-Białej.

Szczegółowe informacje już wkrótce na naszej stronie internetowej: http://www.bestcentrum.pl i http://www.PolskaZnaAngielski.pl26 września 2016 szkoła językowa BEST świętowała swoje 20. urodziny na uroczystej Gali Urodzinowej w tyskim Multikinie. Jak udała się impreza? Zapytaliśmy Dyrektora szkoły - Dariusza Wiśniewskiego.

Za nami uroczysta Gala Urodzinowa BEST - jak się udała?

Dariusz Wiśniewski: To był bardzo udany wieczór, dla mnie szczególnie emocjonujący. Bardzo ucieszył mnie widok pełnej sali kinowej. Otrzymałem też mnóstwo gratulacji i serdecznych życzeń. Była to również dla mnie okazja do podziękowań osobom, dzięki którym powstała silna marka, jaką jest sieć szkół językowych BEST CJO. Z niektórymi osobami nie widziałem się parę lat - ich obecność była dla mnie bardzo ważna.

Jakie atrakcje czekały na Uczestników Gali?

Dariusz Wiśniewski:
W pierwszej części odbyło się losowanie gadżetów i nagród, a także specjalnych wyróżnień dla najdłużej współpracujących z BEST lektorów i Klientów biznesowych. Obejrzeliśmy również prezentację "Historia BEST od 1996 roku" oraz krótki film o tym, jak wygląda BEST dzisiaj. Główną atrakcją był pokaz nowego, polskiego filmu "Kamper", który w 2016 roku zdobył nominacje do Złotych Lwów w Gdyni oraz do Nagrody "East of West" na Międzynarodowym Festiwalu w Karlowych Warach. Projekcję uważam za udaną, odzew ze strony widzów był pozytywny, ja sam jestem bardzo zadowolony z wyboru tego filmu. Imprezę zamknął uroczysty bankiet - był tort i poczęstunek przygotowany przez Restaurację, kawiarnię "W Międzyczasie" w Tychach, a także symboliczna lampka wina lub szampana serwowana przez sklep "Dobrewina.pl". Była to też okazja do rozmów - bardzo miło było się spotkać w takim gronie.

Już wkrótce w BEST zaczyna się kolejny rok szkolny 2016/2017 - czy są jeszcze wolne miejsca?

Dariusz Wiśniewski:Jak najbardziej! Ale niektóre grupy są już prawie pełne, trzeba się więc pospieszyć. Oczywiście zapraszam serdecznie do BEST CJO - nasi konsultanci z pewnością pomogą w doborze odpowiedniej grupy. Zaczynamy już za moment - połowa października to początek kursów w BEST CJO. Specjalnie dla Czytelników czecho.pl przygotowaliśmy niespodziankę, o której będzie można przeczytać na dole artykułu.

Szczegóły niespodzianki znajdziecie Państwo pod naszym wywiadem. Na zakończanie chcemy zapytać - czego możemy Panu życzyć na kolejne lata pracy?

Dariusz Wiśniewski: Głowy pełnej pomysłów, ciekawych wyzwań i dalszych sukcesów.

Tego w takim razie życzymy i bardzo dziękujemy za rozmowę.

Dariusz Wiśniewski: Dziękuję i pozdrawiam Redakcję oraz wszystkich Czytelników portalu czecho.pl.


Specjalnie dla Czytelników portalu czecho.pl szkoła BEST CJO przygotowała specjalny RABAT LAST MINUTE - Ostatnie Wolne Miejsca

Obecny rabat dla NOWYCH KLIENTÓW to 80 złotych, lecz na wybrane grupy można uzyskać rabat LAST MINUTE w wysokości nawet 300 złotych!

BEST Centrum Języków Obcych zaprasza do skorzystania z wyjątkowej Promocji "Ostatnie wolne miejsca". W ramach akcji proponuje super rabaty LAST MINUTE (aż do 300zł) na niektóre kursy stacjonarne, które rozpoczynają się w połowie października 2016 w oddziałach BEST CJO. Aby uzyskać zniżkę wystarczy przyjść do oddziału BEST CJO i podać hasło "Ostatnie miejsca". W przypadku zapisu on-line należy wpisać to hasło w polu o nazwie "kod promocyjny".

Lista wszystkich kursów w promocyjnej cenie pod tym linkiem: http://www.bestcentrum.pl/ostatnie-wolne-miejsca


Adres naszej szkoły językowej to:

"BEST" Centrum Języków Obcych
Czechowice-Dziedzice, ul. Kolejowa 15

(wejście od strony banku Credit Agricole)
Tel. (32) 215 21 88 lub 500 169 034

Infolinia: 801 011 036
http://www.bestcentrum.pl
e-mail: czechowice@bestcentrum.pl
Facebook: http://www.fb.com/BestCentrum