Edukacja

  • 23 lutego 2018
  • 7 marca 2018
  • wyświetleń: 2890

Konferencja "Poszukiwanie porozumienia" w ZSS nr 4

Za nami:

Stowarzyszenie "Pomoc raduje" działające przy Zespole Szkół Specjalnych Nr 4 w Czechowicach - Dziedzicach zaprasza 7 marca w godz. 16.00-18.30 na konferencję "Poszukiwanie porozumienia".

Zespół Szkół Specjalnych nr 4, ZSS
Zespół Szkół Specjalnych nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach · fot. ZSS nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach


Konferencja odbędzie się na terenie ZSS nr 4 przy ul. Nad Białką 1E. Na spotkaniu zostanie omówione wykorzystanie nowoczesnej technologii w komunikacji wspomagającej i alternatywnej oraz niedyrektywne metody pracy z dziećmi. Koszt szkolenia to 20 zł, a więcej szczegółów na plakacie.

Stowarzyszenie działające przy Zespole Szkół Specjalnych Nr 4 od lat wspomaga uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w różnych stopniach poprzez doposażanie szkoły w różnego typu pomoce edukacyjne, szkolenia czy wspieranie rehabilitacji dzieci. Od tego roku można po raz pierwszy przekazać 1 % podatku na Stowarzyszenie "Pomoc raduje", wpisując w rozliczeniu podatkowym nr KRS 0000427781.

ZSS 4

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.