czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Edukacja

  • 16 marca 2021
  • 18 marca 2021
  • wyświetleń: 5965

"Zdolni z Bronowa" przygotowali mapę tras rowerowych

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Jana Pawła II w Bronowie uczniowie klasy 6a: Julia Gazda, Maciej Kukla i Kamil Feruga pod opieką Doroty Niesyt biorą udział w projekcie "Zdolni z Czechowic-Dziedzic, miasta z zapałem" realizowanym przy współpracy z Grupą LOTOS, Fundacją LOTOS i Gminą Czechowice-Dziedzice.

Trasy rowerowe
"Zdolni z Bronowa" przygotowali mapę tras rowerowych · fot. mp / czecho.pl


W tym roku szkolnym młodzież przygotowuje trasy rowerowe, które będą atrakcją nie tylko dla mieszkańców sołectwa, ale także dla mieszkańców gminy. Dodatkowo uczniowie utrwalili znajomość przepisów ruchu drogowego oraz spotkali się z osobami promującymi aktywne spędzanie czasu - panem Jerzym Bożkiem oraz panem Robertem Brachmanem.

Wykonane przez uczniów mapki z naniesionymi trasami rowerowymi pozwolą wszystkim entuzjastom wypraw rowerowych na ciekawe, aktywne spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Są to trasy atrakcyjne nie tylko dla młodzieży, ale również dla rodzin z małymi dziećmi.

Mapy z trasami rowerowymi znajdują się w gablocie umieszczonej obok Miejskiej Biblioteki Publicznej filii nr 5 w Bronowie oraz poniżej (w formie pdf).

Trasy rowerowe Bronowa

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.