Edukacja

  • 27 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 11573

W tym roku zmiany dyrektorskie w szkołach i przedszkolach w gminie

W 2021 roku dojdzie do zmian na stanowiskach dyrektorskich w kilku szkołach podstawowych i przedszkolach, dla których organem zarządzającym jest Zakład Obsługi Placówek Oświatowych w Czechowicach-Dziedzicach. Największe zmiany czekają społeczność Szkoły Podstawowej nr 2 im. Królowej Jadwigi.

Szkoła Podstawowa nr 2
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Czechowicach-Dziedzicach · fot. Oskar Piecuch / czecho.pl


W połowie kwietnia przeprowadzono konkurs na dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach. - Konkurs przeprowadzono, ponieważ 31 sierpnia 2021 roku zakończy się kadencja obecnej pani dyrektor. Kandydata wyłoniono. Konkurs przeprowadzono, ponieważ pani dyrektor nie wyraziła chęci na przedłużenie kadencji - przekazał portalowi czecho.pl Mirosław Olek, dyrektor czechowickiego Zakładu Obsługi Placówek Oświatowych.

- W SP1, SP3, SP4, SP5 oraz PP Zabrzeg trwa procedura powierzenia stanowiska dyrektora bez przeprowadzonego konkursu. Oprócz SP5, gdzie pani dyrektor idzie na emeryturę, w pozostałych, powyżej wymienionych placówkach będą to obecni dyrektorzy - dodał dyrektor czechowickiego ZOPO.

mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.