Edukacja
- 18 października 2021
- wyświetleń: 6577
Zbierają środki na budowę placu zabaw przy SP8. Ruszyły licytacje
Grupa zrzeszająca rodziców, nauczycieli i przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 8 im. Janusza Kusocińskiego w Czechowicach - Dziedzicach stworzyła na Facebooku grupę "Bo jak nie my to kto". Jej celem jest zebranie środków na budowę placu zabaw przy SP nr 8.

Na grupie "Bo jak nie my to kto. Zbieramy na budowę placu zabaw przy SP nr 8" znajdują się licytacje, z których dochód zostanie przekazany właśnie na budowę placu zabaw dla przedszkolaków oraz uczniów podstawówki. Wśród nich jest aukcja płyty "Emocje" Sebastiana Białka, absolwenta szkoły.
Pomysłodawcą grupy jest Rada Rodziców przy SP8 w Czechowicach - Dziedzicach, która jednocześnie sprawuje kontrolę nad środkami finansowymi pozyskanymi poprzez licytacje, które będą odbywać się w tej grupie. Pomóc w zbiórce można na dwa sposoby - biorąc udział w licytacjach lub też przekazując przedmioty na aukcje. Mogą to być przedmioty codziennego użytku oraz usługi, vouchery i bony rabatowe.
Grupa dostępna jest tutaj.
ZOBACZ TAKŻE
Na Placu Jana Pawła II odbędzie się miejska zbiórka odpadów elektrycznych
Gorący tematPrzedszkole i oddział przedszkolny do likwidacji. Są uchwały Rady Miejskiej
Rodzice Tymka zawsze angażowali się w pomoc innym. Teraz chłopiec sam potrzebuje wsparcia
List czytelnikaBędzie zmiana obwodów szkolnych. Ma dotyczyć niewielkiego obszaru naszej gminy
"Omnibus". Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy już po raz 7.!
[FOTO] Błękitna fala radości. Relacja z Niebieskich Igrzysk w Czechowicach-Dziedzicach
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







