czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Edukacja

  • 8 grudnia 2021
  • wyświetleń: 1274

OSK Prawko - nowe kursy w styczniu 2022 roku. Gwarancja ceny!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "OSK Prawko" podaj

Z Nowym Rokiem OSK Prawko zaprasza na nowe kurs prawa jazdy kat. B. W trwającej pandemii Sars-COV-2 dla bezpieczeństwa kursantów oraz instruktorów w części teoretycznej, OSK przygotowała zabezpieczenia w postaci wdrożonego systemu kształcenia przez platformy informatyczne z zastosowaniem aplikacji ZOOM, TEAMS czy GOOGLE MEET.

Ośrodek Szkolenia Kierowców "PRAWKO"


Zapewniamy pełny pakiet szkolenia teoretycznego wraz z materiałami szkoleniowymi w cenie kursu. Każdy otrzymuje dostęp do testów egzaminacyjnych, opiekę instruktora prowadzącego oraz indywidualne konsultacje jeżeli jest taka potrzeba. Nikt nie zostanie z teoria sam w domu.

Każdy nawet najmniejszy, ale jednak kontakt z instruktorem w ramach części teoretycznej kursu daje nieporównywalnie większą gwarancję sukcesu niż samodzielna nauka w domu.

Chętnych zapraszamy na kursy w Czechowicach-Dziedzicach w szkole ZSTiL Traugutta 11 oraz Bielsku-Białej ul. Komorowicka 35 zgodnie z terminami kursów na stronie www.prawko.bielsko.pl

Ośrodek Szkolenia Kierowców "PRAWKO"


Jeździmy tylko trasach egzaminacyjnych, dysponujemy pełnowymiarowym placem manewrowym na terenie ZIAD obok WORD Bielsko - Biała - nie tracisz czasu na dojazdy na plac a warunki sa identyczne jak na egzaminie państwowym.

OSK PRAWKO TO PARTNER PROGRAMU RODZINA 3+ i DUŻEJ RODZINY

Dodatkowe informacje pod numer tel. 602 891 398 lub na www.prawko.bielsko.pl

Przy zgłoszeniu na kurs do 31.12.2021r. GWARANCJA STAREJ CENY!!!!!

Ośrodek Szkolenia Kierowców "PRAWKO"


Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2022 życzymy samych wspaniałości, zdrowia, zadowolenia z życia i co najważniejsze, aby rok 2022 przywrócił nam normalność i pozwolił działać na normalnych warunkach.

Pozdrawiamy
Zespół OSK PRAWO

Ośrodek Szkolenia Kierowców "PRAWKO"

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Traugutta 11

kom. 602891398Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

OSK Prawko

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "OSK Prawko" podaj