Edukacja

  • 7 kwietnia 2022
  • 9 kwietnia 2022
  • wyświetleń: 6109

Zbiórka elektroodpadów przy Szkole Podstawowej nr 4

Za nami:

- Zrób porządek przed świętami podziel się elektroodpadami z nami - zachęcają organizatorzy zbiórki elekrośmieci, która odbędzie się w sobotę, 9 kwietnia przy Szkole Podstawowej nr 4 im. Orła Białego w Czechowicach-Dziedzicach. Akcja odbędzie się w godzinach od 10.00 do 13.00.

Zbiórka elektroodpadów
Zbiórka elektroodpadów przy Szkole Podstawowej nr 4 · fot. JK


- Czekamy na pralki, lodówki, odkurzacze, roboty kuchenne, tostery, kosiarki, wiertarki, komputery, telewizory, lampy itp. oraz każdy sprzęt na baterie lub akumulator. Baterie i akumulatory też można oddać - wyjaśnia Grupa Eko Orły, czyli Cezary, Kacper, Igor, Wojtek i Dawid.

Zbiórka elektroodpadów
Zbiórka elektroodpadów przy Szkole Podstawowej nr 4 · fot. JK


Zbiórka odbywa się w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego DOBRE RADY NA ELEKTROODPADY - ODDAJ MNIE W DOBRE RĘCE, który ma na celu budowanie świadomości ekologicznej oraz odpowiedzialności za najbliższe otoczenie, a także motywowanie do prawidłowego postępowania z elektroodpadami oraz zużytymi bateriami i akumulatorami przenośnymi.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.