Edukacja

  • 13 kwietnia 2022
  • 19 kwietnia 2022
  • wyświetleń: 4122

Dni otwarte w Zespole Szkół Technicznych i Licealnych

Artykuł sponsorowany:

Dyrekcja szkoły i grono pedagogiczne Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych im. Stanisława Staszica w Czechowicach-Dziedzicach zapraszają uczniów klas ósmych szkół podstawowych wraz z rodzicami na dni otwarte szkoły. Odbędą się one 21 oraz 22 kwietnia w godzinach od 14.00 do 17.00.

ZSTiL


ZSTiL jest jedyną placówką oświatową w mieście, w której uczniowie mogą kształcić się na poziomie technikum, szkoły branżowej I stopnia oraz uzupełnić wykształcenie w bezpłatnym liceum ogólnokształcącym dla dorosłych.

Zajęcia odbywają się w nowocześnie wyposażonych pracowniach: ekonomicznej, elektrycznej, fotografii i multimediów, handlowej, hotelarskiej, informatycznej, logistycznej, mechanicznej, mechatronicznej, reklamy, fryzjerskiej i gastronomicznej. Szkoła posiada pracownię informatyczną wyposażoną w komputery iMac, w której przyszli informatycy, a także inni uczniowie będą mogli poznać kolejny system operacyjny macOS. Na terenie szkoły znajdują się nowoczesne warsztaty, w których uczniowie szkoły branżowej zdobywają umiejętności praktyczne.

W Zespole Szkół Technicznych i Licealnych każdy uczeń może znaleźć kierunek, w którym chciałby się kształcić. Pełna oferta edukacyjna dostępna jest na stronie internetowej: http://www.zstil.eu.

Zapraszamy