Edukacja

  • 22 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 4526

Jest przetarg na budowę nowej sali gimnastycznej przy ZSTiL

Powiat bielski ogłosił przetarg na budowę nowej sali gimnastycznej Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych w Czechowicach-Dziedzicach. Na przeprowadzenie inwestycji powiat otrzymał 3 mln zł z Programu Inwestycji Strategicznych dla terenów popegeerowskich.

W ZSTiL powstanie nowa sala gimnastyczna. Wybuduje ją powiat
Jest przetarg na budowę nowej sali gimnastycznej przy ZSTiL · fot. Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej


Projekt przewiduje budowę sali gimnastycznej o wymiarach 31,5m / 20m. Dokumentacja przewiduje również, że nowy obiekt zabierze fragment jednej z dwóch istniejących sal gimnastycznych - w części, która pozostanie, przewidziano siłownię. Na nowej sali powstanie również widownia. Ponadto projektowany budynek połączony będzie z istniejącym budynkiem szkoły poprzez przebudowaną komunikację.

elewacja
Elewacja południowa projektowanego budynku · fot. Dokumentacja projektowa


elewacja
Elewacja wschodnia projektowanego budynku · fot. Dokumentacja projektowa


Termin składania ofert mija o godzinie 9.15 w piątek, 9 września, z kolei termin związania ofertą to 4 października. Wykonawca będzie miał 13 miesięcy na przeprowadzenie inwestycji.

Powiat bielski otrzymał 3 mln zł dofinansowania na przeprowadzenie inwestycji z Programu Inwestycji Strategicznych dla terenów popegeerowskich.

mp / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.