Edukacja

  • 11 października 2022
  • wyświetleń: 3939

BEST CJO CZECHOWICE: nie tylko język angielski

Materiał partnera:

Nauka języka obcego to wyjątkowe doświadczenie. Nie tylko poznajemy kulturę, zwyczaje mieszkańców danego kraju, którego języka podejmujemy naukę, ale przede wszystkim inwestujemy w swój rozwój. Poznając tematykę z różnych dziedzin, poszerzamy własne horyzonty i poznajemy otaczający nas świat.

Nie ulega wątpliwości że najchętniej wybieranym językiem do nauki jest oczywiście język angielski, jednak w ostatnich latach coraz bardziej wzrasta także zainteresowanie nauką języka hiszpańskiego. Nie ma co się dziwić, tak melodyjny język wywodzący się z kraju o pięknych tradycjach, niesamowitych widokach, temperamentnych i uśmiechniętych mieszkańcach zasługuje z pewnością, aby poświęcić mu trochę uwagi. Chociażby po to, by z łatwością dogadać się podczas wakacji... ale i nie tylko.

BEST Centrum Języków Obcych,BEST Centrum Języków Obcych,BEST Centrum Języków Obcych


Zacznijmy od faktu, że język kastylijski plasuje się w rankingu zaraz po języku angielskim, jeśli chodzi o posługiwanie się nim w skali światowej. Szacuje się, że aż 500 milionów ludzi używa właśnie hiszpańskiego! Jakby nie było, jest to język urzędowy w ponad 20 państwach na świecie, prawie we wszystkich krajach Ameryki Południowej oraz Środkowej. Poza tym, według brytyjskich badań British Council, jest to najpotrzebniejszy język obcy we wszystkich środowiskach, szczególnie w biznesie.

W naszej szkole językowej BEST posiadamy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb na każdym poziomie zaawansowania. Czy chcesz zacząć naukę hiszpańskiego całkowicie od zera, a może posiadasz już zasób słownictwa, ale brakuję Ci odwagi do rozmowy, lub uważasz że masz braki w gramatyce - jest to idealny czas by to zmienić!

BEST Centrum Języków Obcych,BEST Centrum Języków Obcych,BEST Centrum Języków Obcych


Nasz kurs podstawowy rusza w ten czwartek, zachęcamy każdego do zapisów i rozpoczęcia własnej przygody z tym barwnym językiem. Sama, jako studentka filologii hiszpańskiej, uczę się go czynnie od 6 lat, a z biegiem czasu z coraz większym zamiłowaniem. Czytanie oryginalnych tekstów, oglądanie seriali bez lektora, czy słuchanie rodzimych użytkowników języka nie sprawia mi już problemów. Nie mówiąc już o łatwej komunikacji w Hiszpanii, zwłaszcza że nie wszyscy mieszkańcy chętni są do porozumiewania się po angielsku...

Zapraszamy w każdy czwartek do grupy z języka hiszpańskiego na poziomie A1 o godzinie 19:10.

Pzypominamy również o naszej promocji LAST MINUTE:

https://bestcentrum.pl/2022/10/05/last-minute/

¡Hasta la vista!
Do zobaczenia!

BEST Centrum Języków Obcych,BEST Centrum Języków Obcych,BEST Centrum Języków Obcych


Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.