Edukacja

  • 20 października 2022
  • 26 października 2022
  • wyświetleń: 7579

Zbiórka elektrośmieci w szkołach na terenie Czechowic-Dziedzic

Za nami:

Trzy szkoły z terenu Czechowic-Dziedzic przystąpiły do projektu 'Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci". Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.

Zbiórka elektroodpadów
Zbiórka elektrośmieci w szkołach na terenie Czechowic-Dziedzic - zdj. ilustracyjne · fot. JK


W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoły otrzymają bon, który wykorzystają na nagrody rzeczowe w postaci materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci! Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty sprzęt na rzecz wybranej szkoły.

Zbiórka elektrośmieci prowadzona jest w:
  • Szkole Podstawowej nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach - 24-26 października,
  • Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach - 25-26 października (od 6.00 do 19.00),
  • Szkole Podstawowej nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach - 25-26 października (od 7.00 do 16.00).


Przedmioty, które można przynieść są wypisane na stronie internetowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach. Niedozwolone sprzęty nie będą przyjmowane. - Przynosząc sprzęt, oddają go Państwo dobrowolnie i nie oczekują żadnej rekompensaty - podkreśla czechowicki ZSP nr 2.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.