Edukacja

  • 17 kwietnia 2023
  • 18 kwietnia 2023
  • wyświetleń: 3836

RockerBelfer pomoże w przygotowaniu do matury. Rusza cykl spotkań

Za nami:

Ekspres Maturalny to coroczne szybkie powtórki przed egzaminem dojrzałości z najważniejszych przedmiotów maturalnych. W tym roku gościem specjalnym będzie dr Mateusz Żyła - czyli RockerBelfer.

RockerBelfer
RockerBelfer · fot. RockerBelfer


Organizatorem akcji jest Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej. Jak co roku, pracownicy uczelni przygotowali materiały multimedialne, dostępne bezpłatnie na http://www.ekspres.ath.bielsko.pl. Są to opracowania lektur z języka polskiego, rozwiązania zadań z informatyki czy omówienia zagadnień z biologii czy chemii.

- Takie zajęcia, syntetyzujące wiedzę wymaganą zarówno podczas pisemnej, jak i ustnej części egzaminu maturalnego, są świetnym sposobem na uporządkowanie wiadomości zdobytych w szkole. Warto zaglądać na stronę Ekspresu, bo będzie ona aktualizowana co kilka dni - przekonuje dr Robert Pysz, koordynator projektu.

Gościem specjalnym tegorocznego Ekspresu Maturalnego będzie dr Mateusz Żyła - nauczyciel języka polskiego, prowadzący z młodzieżą w internecie projekt "RockerBelfer", czyli utrzymane w konwencji rockowej wędrówki po świecie lektur (na granicy kanonów), muzyki, malarstwa...

Na spotkanie ATH zaprasza już w najbliższy wtorek 18 kwietnia o godz. 16.00 do Gemini Park (1. piętro) w Bielsku-Białej. Wstęp wolny.​

mp / czecho.pl

źródło: ATH Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.