Edukacja

  • 4 września 2023
  • 10 września 2023
  • wyświetleń: 14442

[FOTO] Rok szkolny rozpoczęty! W tej szkole mają szczególne powody do świętowania

W rozbudowanej Szkole Podstawowej nr 2 Ligocie odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/24.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/24 w Szkole Podstawowej nr 2 w Ligocie - 4.09.2023 · fot. UM Czechowice-Dziedzice


W poniedziałek 4 września, po dłuższej niż zazwyczaj przerwie wakacyjnej, dzieci i młodzież wróciły do szkół. W tym roku uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego z udziałem przedstawicieli władz gminy Czechowice-Dziedzice odbyło się w Szkole Podstawowej nr 2 w Ligocie.

Po ślubowaniu uczniów klas pierwszych i akademii z okazji powrotu do szkoły, zaproszeni goście i dzieci przeszli do nowego pawilonu szkolnego, gdzie dokonano symbolicznego przecięcia wstęgi. Na nowe skrzydło szkoły składają się trzy sale szkolne, gabinet psychologa/pedagoga, nowe toalety i korytarz.

Zmiany w Szkole Podstawowej nr 2 w Ligocie · fot. UM Czechowice-Dziedzice


Inwestycja powstała wyłącznie ze środków samorządu gminy Czechowice-Dziedzice.

Po raz drugi biało-czerwoną wstęgę przecięto przed wejściem do nowej ekopracowni utworzonej dzięki pozyskaniu środków finansowych z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Loading...

mp / czecho.pl

źródło: www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.