Edukacja

  • 14 października 2023
  • 17 października 2023
  • wyświetleń: 13872

[FOTO] Nagrody i awanse dla nauczycieli z okazji Dnia Edukacji Narodowej

W czwartek 12 października, dwa dni przed Świętem Edukacji Narodowej, w Dworku Eureka odbyło się spotkanie burmistrza Czechowic-Dziedzic z nauczycielami.

Spotkanie przedstawicieli samorządu z nauczycielami w Dworku Eureka - 12.10.2023 · fot. UM Czechowice-Dziedzice


Po części artystycznej zaprezentowanej przez dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach, nauczyciele z czechowickich szkół i przedszkoli odebrali coroczne nagrody burmistrza, nagrody jubileuszowe oraz awanse na wyższe stopnie nauczycielskie. Wręczali je burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut i oraz przewodniczący Rady Miejskiej Damian Żelazny.

W uroczystości wzięli udział także zastępca burmistrza Maciej Kołoczek, skarbnik miasta Monika Środa, przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Rady Miejskiej Magdalena Kubik, przedstawiciele związków zawodowych nauczycieli Urszula Gazda i Janusz Wojciech oraz kierownik Biura Oświaty Agata Cisowska. Spotkanie poprowadził dyrektor Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych Mirosław Olek.

Burmistrz Marian Błachut i przewodniczący Rady Miejskiej Damian Żelazny, a przedstawiciele organizacji związkowych, zrzeszających czechowickich pedagogów, złożyli im życzenia - satysfakcji i sukcesów w pracy z dziećmi i młodzieżą.

mp / czecho.pl

źródło: www.czechowice-dziedzice.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.