Foto

• 1 grudnia 2020
  • wyświetleń: 5410

Ostatnie mecze w tegorocznej Amatorskiej Lidze Siatkówki za nami

Ostatnie mecze w tegorocznej Amatorskiej Lidze Siatkówki za nami - 27.11.2020 · fot. MOSiR Czechowice-Dziedzice
W piątek, 27 listopada zostały rozegrane ostatnie mecze w tegorocznej Amatorskiej Lidze Siatkówki, finały w kategorii Open mężczyzn.

W meczu o trzecie miejsce do rywalizacji stanęły drużyny Stars’i i Makowski Team. Mecz dynamiczny, ze zwrotami akcji, pełen emocji, zdobywane punkt był na wagę złota. Każdy z zespołów zagrał po dwa świetne sety i o wszystkim zadecydował tie break, ostatecznie 3-2 wygrywają Stars’i.

Starsi - Makowski Team 3-2 (25-18, 25-20, 23-25, 23-25, 15-10)

Starsi - Paweł Durkalec, Dariusz Janko, Krzysztof Janko, Mirosław Mrózek, Arkadiusz Muras, Krzysztof Wojtyłko, Sebastian Wojtyłko

Makowski Team - Pavlo Holiak, Tomasz Makowski, Krzysztof Pławecki, Tomasz Ryt, Krzysztof Sikora, Wacław Makowski, Ryszard Pysno, Wojciech Sikora, Marek Goleniowski

Mecz finałowy to konfrontacja drużyn Volley Masters i SV Środek. Jak przystało na wielki finał rozgrywany na wysokim poziomie mecz dostarczył zawodnikom dużo emocji. Ostateczny wynik rozstrzygnął czwarty set, drużyna Volley Masters była nie do zatrzymania, w wielkim stylu pokonują SV Środek 3:1

Volley Masters - Środek 3-1 (25-17, 25-16, 29-31, 25-17)

Volley Masters - Paweł Żelazny, Michał Gawęda, Kamil Wajdzik, Grzegorz Abramek, Wojciech Kowalski, Krzysztof Abramek, Artur Grzegorzek

Środek - Marek Stępień, Paweł Mazur, Włodzimierz Włodyka, Adrian Wiewióra, Krzysztof Błachut, Michał Gleindek, Michał Broniszewski

Dla każdej drużyny biorącej udział w lidze przeznaczono nagrodę w postaci piłki. Na najbliższym spotkaniu organizacyjnym kapitanom drużyn zostaną przekazane nagrody.

źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice