![[FOTO, WIDEO] Wykolejenie pociągu w Czechowicach. Przywrócono ruch](https://img.czecho.pl/ib/096d804904e99a85666e7fc0094c20c4/7/2020/11/wykolejenie_pociagu_towarowego_w_czechowicach_dziedzicach_19_11_2020_3acd.jpeg)
czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA
Foto
- 19 grudnia 2020
- wyświetleń: 4548
Mija 165 lat od uruchomienia stacji kolejowej w Dziedzicach
W czwartek, 17 grudnia minęło dokładnie 165 lat od uruchomienia stacji kolejowej w Dziedzicach. Z tej okazji, w ramach naszego cyklu "Historyczne ciekawostki", publikujemy artykuł autorstwa Jacka Cwetlera z Towarzystwa Przyjaciół Czechowic-Dziedzic.
Czytaj więcej ...
Czytaj więcej ...
Jacek Cwetler, źródło: Towarzystwo Przyjaciół Czechowic-Dziedzic
REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM
Historyczne ciekawostki
Odkurzamy stare zdjęcia i niezwykłe historie mieszkańców Czechowic-Dziedzic oraz okolicznych miejscowości sprzed lat. Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Historyczne ciekawostki" podaj
Gorący temat
Historyczne ciekawostki: Wyzwolenie Czechowic w 1945 roku, cz. 3
Historyczne ciekawostki: Wyzwolenie Czechowic w 1945 roku, cz. 2
Gorący temat
Historyczne ciekawostki: Wyzwolenie Czechowic w 1945 roku, cz. 1
Gorący temat
Historyczne ciekawostki: Rocznica hitlerowskiej kaźni na Trzemszy
Gorący temat
[WIDEO] Tradycje na Trzech Króli w gminie Czechowice-Dziedzice
Gorący temat
"Szara harcerko..." - opowieść o druhnie Wandzie Mrózek
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.