• 15 lutego 2021
  • 17 lutego 2021
  • wyświetleń: 8108

Szymon Mikołajczak wicemistrzem Polski U18 w biegu na 300 m

Szymon Mikołajczak wicemistrzem Polski U18 w biegu na 300 m - 12-14.02.2021 · fot. MKS Czechowice-Dziedzice
W dniach 12-14 lutego w Toruniu odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski U18, U20 w lekkiej atletyce. Szymon Mikołajczak - zawodnik czechowickiego MKS-u, wywalczył na nich srebrny medal!

Na dystansie 300 m Szymon poprawiał dwukrotnie swój rekord życiowy - eliminacje: 35.10 sek., finał: 35.08 sek.

Pozostali reprezentanci dzielnie walczyli o jak najlepsze rezultaty:

• Nicole Stasik (U18) w biegu na 200 m, w czasie nowego rekordu życiowego 26.73 sek. zakwalifikowała się do finału B i ostatecznie została sklasyfikowana na 11 miejscu,