czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

serwis foto

Reklama

Foto

  • 26 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 1075

7 ton żywności z Agencji Rezerw Materiałowych trafiło do Caritas

7 ton żywności z Agencji Rezerw Materiałowych trafiło do Caritas - 22.04.2021 · fot. Caritas diecezji bielsko-żywieckiej
Do Caritas diecezji bielsko-żywieckiej dotarła kolejna dostawa artykułów żywnościowych z Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych. Produkty zostały przekazane naszej diecezji za pośrednictwem Caritas Polska.

- Wśród otrzymanych artykułów znalazły się: konserwa mięsna, pasztet, makaron oraz smalec. W sumie odebraliśmy ponad 7 ton żywności - informuje diecezjalna Caritas.

W okresie pandemii koronawirusa Caritas diecezji bielsko-żywieckiej chce wesprzeć najbardziej potrzebujące osoby, w szczególności pamięta o osobach ubogich oraz bezdomnych. Dlatego wśród odbiorców tej dostawy znalazło się Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta w Bielsku-Białej. Produkty zostaną wykorzystane do przygotowania treściwych posiłków dla podopiecznych towarzystwa, a także częściowo zostaną rozdysponowane w formie paczek z suchym prowiantem.

mp / czecho.pl, źródło: Caritas Bielsko

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.