• 10 maja 2021
  • 12 maja 2021
  • wyświetleń: 6592

Na "Kopalnioku" odbyły się Długodystansowe Mistrzostwa Śląska

Długodystansowe Mistrzostwa Śląska na Kopalnioku - 08.05.2021 · fot. MKS Czechowice-Dziedzice
W minioną sobotę, 8 maja na stawie "Kopalniok" odbyły się Długodystansowe Mistrzostwa Śląska. W zawodach wzięli udział również gospodarze regat, zespół MKS Czzechowice-Dziedzice, który zdobył aż 18 medali!

Złoto zdobyli Kacper Wala C1, Igor Puzoń C1, Paulina Kufel C1, Natalia Grzechnik K1, Igor Drewniak K1,
Nikola Kufel K1 oraz Bartosz Wizner C1. Drugie miejsca zajęli Natan Kociołek K1, Patryk Stanoch K1, Jakub Matulewicz C1, Julia Firganek K1, Ania Przybyła C1, Oliwier Kluka K1, Kacper Grzechnik K1 oraz Franek Potwora C1. Na najniższym stopniu podium stanęli Jakub Wizner K1, Maja Pysz K1 oraz Robert Pysz C1. Drużyna MKS Czechowice-Dziedzice zdobyła również pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Organizatorami zawodów byli Śląski Związek Kajakowy, Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach oraz MKS Czechowice- Dziedzice.