czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Foto

  • 7 czerwca 2022
  • wyświetleń: 2251

Fatalny stan fragmentu ul. Barlickiego. Będzie remont?

Ul. Barlickiego od Ronda Sybiraków do Ronda Ofiar Pożaru Rafinerii w 1971 roku - 6.06.2022 · fot. mp / czecho.pl
Ulica Barlickiego to jedna z głównych ulic w centrum Czechowic-Dziedzic. Niestety, jeden z jej fragmentów - od ronda Ofiar Pożaru Rafinerii w 1971 roku do Ronda Sybiraków - jest w opłakanym stanie. Czy w najbliższym czasie dojdzie do remontu lub naprawy tego fragmentu drogi?

Ulica Barlickiego w Czechowicach-Dziedzicach to jedna z głównych ulic w centrum naszego miasta. To właśnie tutaj znajduje się między innymi wejście główne do Lotos Terminale, a przy wspomnianym powyżej fragmencie znajduje się remiza OSP Czechowice oraz popularny wśród mieszkańców okolicy supermarket.

Niestety, od jakiegoś czasu droga popada w ruinę. Widoczne jest to głównie na prawym pasie od Ronda Sybiraków do Ronda Ofiar Pożaru Rafinerii w 1971 roku. Warto jednak zwrócić uwagę, że w maju załatano dwie duże dziury w ramach remontów cząstkowych.

Czy fragment ulicy Barlickiego od Ronda Ofiar Pożaru Rafinerii w 1971 roku do Ronda Sybiraków doczeka się remontu lub naprawy cząstkowej? Zapytaliśmy o to w Wydziale Inwestycji i Zarządu Drogami czechowickiego Urzędu Miejskiego. - Remonty cząstkowe na wyżej wymienionym odcinku ul. Barlickiego są wykonywane na bieżąco w miarę posiadanych środków finansowych na tego typu prace. Nie planujemy w bieżącym roku wykonania modernizacji nawierzchni jezdni na całej długości i szerokości - poinformowano portal czecho.pl w jednostce. - W budżecie gminy Czechowice-Dziedzice na rok 2022 nie zabezpieczono środków finansowych na wykonanie modernizacji nawierzchni jezdni na całej długości i szerokości - dodaje WIiZD.

mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.