czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Foto

  • 25 listopada 2022
  • wyświetleń: 3673

Zderzenie dwóch osobówek na granicy Bronowa i Landeka

Interwencja służb ratunkowych na granicy Bronowa z Landekiem - 24.11.2022 · fot. Nadesłane przez czytelnika


Interwencja służb ratunkowych na granicy Bronowa z Landekiem - 24.11.2022 · fot. OSP Bronów
Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w czwartek, 24 listopada około godziny 15.40 na granicy Bronowa i Landeka. Poszkodowane zostały dwie osoby. Służby miały problem z dotarciem na miejsce - stąd apel do kierowców wystosowany przez strażaków z OSP Bronów.

Na miejsce zadysponowano wszystkie służby ratunkowe. Jak przekazała naszemu portalowi asp. szt. Katarzyna Chrobak, oficer prasowy KMP w Bielsku-Białej, zdarzenie zakwalifikowano jako wypadek. Jego sprawcą okazał się kierowca Seata Leona, który nie ustąpił pierwszeństwo prawidłowo jadącej kierującej Fordem Kuga. Kobieta została przetransportowana do szpitala.

W mediach społecznościowych strażacy OSP Bronów poinformowali, że na miejsce zdarzenia zostali zadysponowani o godzinie 15.40. Według zgłoszenia świadka do wypadku doszło na ulicy Granicznej w Bronowie, jednak, jak się okazało, miał on miejsce na ulicy Alojzego Czyża oraz przylegającej do niej ul. Granicznej w Landeku.

Jak dodali strażacy z OSP Bronów, z niedokładnego podania miejsca zdarzenia wynikły problemy służb z dotarciem na miejsce. - Pamiętajmy. Rozglądnijmy się dwa, trzy razy i popatrzmy na znaki uliczne, a jeśli nie jesteśmy jeszcze pewni miejsca zdarzenia - zerknijmy na telefon w Google Maps - na pewno nam pomogą - zaapelowali druhowie z Bronowa.

mp, sid / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.