czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Foto

  • 10 grudnia 2022
  • wyświetleń: 977

Chcą podarować magię świąt osobom bezdomnym. Trwa zbiórka

Świąteczna akcja Dostawców Pomocy - 24.12.2021 · fot. Dostawcy Pomocy


Udało się! Dostawcy Pomocy w Wigilię obdarowali bezdomnych - 24.12.2020 · fot. Dostawcy Pomocy
Trwa zbiórka środków na przeprowadzenie kolejnej bożonarodzeniowej akcji Dostawców Pomocy. Podobnie, jak w poprzednich latach, również i w tym młodzież chce podarować magię świąt bezdomnym z Czechowic-Dziedzic i Bielska-Białej.

Chcą podarować magię świąt osobom bezdomnym. Trwa zbiórka
Chcą podarować magię świąt osobom bezdomnym. Trwa zbiórka - zdj. ilustracyjne · fot. Dostawcy Pomocy


- Jak wiemy Święta Bożego Narodzenia to szczególnie wyjątkowy okres w roku, niestety nie dla wszystkich. Chcemy aby również i w tym roku osoby bezdomne oraz najbardziej potrzebujące poczuły namiastkę tych Świąt. Zadbajmy o to razem i pomóżmy ludziom z Czechowic-Dziedzic i Bielska-Białej, którzy nie mogą doświadczyć prawdziwej Magii Świąt - apelują na stronie zbiórki Dostawcy Pomocy.

Cały dochód ze zbiórki zostanie przeznaczony na organizację akcji pomocowej dla osób potrzebujących. - Jak w latach poprzednich chcemy odwiedzić wszystkie miejsca, w których takie osoby spędzają Święta - dodają młodzi społecznicy.

Finał akcji - podobnie jak w zeszłym roku - będzie miał miejsce właśnie w Wigilię i to wtedy Dostawcy Pomocy dostarczą zupę oraz odzież do najbardziej potrzebujących osób. - Myślimy, że największym prezentem dla tych ludzi będzie po prostu rozmowa i nasza obecność. Za każdą okazaną pomoc serdecznie dziękujemy! - podkreślają. Strona zbiórki znajduje się tutaj.mp / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.